MyChef Kitchen: Chutné hubnutí v krabičce

Hlavní plavková sezóna sice skončila, ale proč o své tělo nepečovat během celého roku? Hubnutí a následné udržování postavy jde mnohem lépe, když je vnímáme jako dlouhodobý proces. Většinu roku zahálet, a pak se rychle snažit zhubnout pár kil – to není efektivní, a už vůbec ne zdravá cesta. Ale jak se s redukcí váhy poprat bezbolestně a zároveň chutně? Jedním z mála způsobů, které skutečně fungují, je krabičková dieta. Zaměřili jsme se na oblíbené programy MyChef Kitchen. Jaké výhody nabízí?

Co je MyChef Kitchen?

Prémiová krabičková dieta Praha, i tímto způsobem je možné definovat několik specifických programů, jejichž cílem je zhubnout a celkově posílit zdraví. MyChef Kitchen staví na low-carb stravě bez lepku a cukru, čerstvých potravinách a úspěšných dietologických postupech. Krabičky s hotovými jídly si lze objednat na 1,2 či 4 týdny. Kurýr vám je bude vozit od pondělí do pátku, a to kamkoliv v Praze. Když budete chtít, můžete se pro ně zastavit osobně v některé ze dvou výdejen. Krabičky MyChef Kitchen potěší každého, kdo si zakládá na zodpovědném přístupu k životnímu prostředí. Misky jsou z celulózy, tedy ekologicky odbouratelné. Můžete je s klidem v duši vyhodit i do kontejneru na papír. Vrchní folie také není tím, čím se první pohled zdá. Je z bio plastu a patří do biododpadu. Papírovou tašku, ve které vám kurýr jídlo přiveze, si buďto necháte – anebo ji vrátíte a pošlete zpátky do oběhu.

Stačí zvolit správný program

Nejpestřejší jídelníček koncipovaný tak, aby posílil imunitu, podpořil soustředěnost a energii – to je program Healthy balance. Součástí jídelníčku jsou hovězí, telecí a vepřové maso, drůbež, mléčné výrobky, vejce, ořechy, ale také bezlepkové pečivo, olivový olej a olej z avokáda. A samozřejmě ovoce a zelenina. Co v něm naopak nenajdete, jsou gluten, obiloviny, konzervanty, GMO potraviny a rafinovaný cukr. Zajímavou volbou však může být i Paleo program postavený na potravinách, které konzumovali naši předkové – lovci a sběrači. Jídelníček se proto skládá z přirozených, lehce stravitelných surovin. V krabičkách narazíte například na maso zvěře krmené trávou, ořechy, semínka, vejce či ryby. Pokud vsadíte na Pesce program, vyhnete se konzumaci masa z teplokrevných savců. Jídelníček je bohatý na rybí maso, luštěniny, ovoce a zeleninu, ořechy a semínka, mléčné výrobky včetně sýrů a některé oleje – olivový, kokosový a avokádový. Odborníci z MyChef Kitchen nezapomínají ani na vegetariány. Právě pro ně je určen Vege program s kvalitními potravinami bohatými na bílkoviny, zinek, jód, vitamin B12 a další potřebné látky. Opět z kvalitních surovin a bez glutenu, rafinovaného cukru či GMO potravin. Další informace o neobyčejné krabičkové dietě najdete na mychef.kitchen.

Publikováno: 01. 09. 2021

Kategorie: Hubnutí a diety

Autor: Adam