Jak vybrat brašnu na notebook? Musí být praktická i stylová!

Jako každá žena nebo dívka si i vy jistě potrpíte na to, aby celý váš outfit, ale i všechny doplňky dokonale ladily. I proto vybíráte oblečení, boty, šperky nebo kabelku tak, aby vše dohromady reprezentovalo vaši osobnost a váš styl. Přesně tímto směrem lze jít i ve chvíli, kdy vybíráte tašky na notebooky. Ty jsou sice primárně praktickým doplňkem, což ale neznamená, že nemohou skvěle vypadat. Podívejme se společně na to, jak vybrat tu pravou. Třeba v eshopu Abags.cz, který se na daný sortiment specializuje. Nabízí více než 800 variant jednotlivých tašek. Z těch si jistě vyberete i vy.

Základem je velikost

Než se dostaneme ke konkrétnímu stylu, nezapomínejte na to hlavní. Tím je velikost, jakou by mělo toto pouzdro na notebook mít. Tu zjistíte velmi snadno – podle konkrétního notebooku, který máte doma. Stačí se podívat na parametry v manuálu nebo na krabici. V nich najdete hodnotu uvedenou v palcích. Právě ta je tím rozměrem, který vás bude zajímat i při výběru konkrétní tašky. Jedině tak bude brašna na notebook vybrána skutečně správně. Budete mít jistotu, že se do ní notebook vejde, stejně jako si můžete být jista, že zde bude perfektně držet. To vede k jeho maximální ochraně.

Nyní to nejdůležitější – styl

Muži sice vybírají především podle praktičnosti, ale my ženy k výběru přistupujeme trochu jinak. Zajímá nás především design. Zapomeňte proto na fakt, že obal na notebook musí být jenom nudně černý. Zmíněný prodejce Abags.cz vás přesvědčí o tom, že vaše nová taška může vypadat úplně jinak. V nabídce tak najdete třeba stylové tašky v černo-bílém provedení, se zajímavými motivy v podobě květin, stejně jako kruhů, nebo abstraktních obrazců. Potrpíte-li si na barvy, zkuste svěží a letní motivy. Dnes letí hlavně pastelové barvy. Nebojte se proto experimentovat a vydat se cestou červených, modrých, oranžových i fialových motivů. A to od květinových vzorů, po stylové puntíky. Takto zvolená taška bude ta pravá!

Publikováno: 20. 07. 2015

Kategorie: Praktické rady

Autor: Adam

Tagy: designové tašky na notebook | jak vybrat tašku na notebook