I každodenní nakupování může být radost

O ženách je známo, že nakupování milují a vyhledávají ho. Slovo nakupování je však poměrně zavádějící. Dámy rády utrácí za něco pěkného na sebe, ale o to méně je baví každodenní nákup potravin a spotřebního zboží. Ten je nejen časově, ale především finančně náročný. Jídlo, drogerie a další věci denní spotřeby drahnou a jediný způsob, jak ušetřit, je sledovat akční letáky. Ty nám všem (ne)pravidelně chodí až do domu, ovšem orientovat se v nich rozhodně není otázkou několika minut. Schválně si spočítejte, kolik je ve vašem městě supermarketů a rozložte si všechny aktuální letáky na stůl. Za jak dlouho se vám podaří dohledat nejvýraznější slevu na kávu? Většina z nás na slevy zanevře a jednoduše koupíme to, co nám přijde pod ruku jako první.

Rychlý a levný nákup? S kupi,cz realita!

Výše zmíněné nedostatky řeší nový srovnávací portál kupi.cz. Nabízí komplexní srovnání slev a akcí všech supermarketů, hypermarketů a prodejen. Na kupi.cz najdete nejen aktuální akční letáky, které si můžete kdykoliv prohlédnout, aniž byste je museli skladovat, ale navíc i filtrování jednotlivých slev a akcí. Zajímají vás slevy v konkrétním supermarketu? Stačí jedno klikutní. To samé platí i v případě konkrétního zboží. Chcete vědět, jaké akce se vztahují na zboží určité značky? Opět není nic jednoduššího, než si rozkliknout konkrétního výrobce.

Nakupujte ještě lépe

Součástí portálu kupi.cz je i tématický magazín, ve kterém se s železnou pravidelností dozvíte, jak nakoupit ještě výhodněji, ale i další zajímavosti ze světa regálů. Zajímá vás, jaké chemikálie obsahují biopotraviny nebo pravdu o dětských paštikách? To vše a ještě více se dozvíte právě zde. S kupi.cz výrazně ušetříte čas i peníze a budete se těšit i na každodenní nákupy!

Publikováno: 12. 10. 2012

Kategorie: Slevy a nakupování

Autor: Adam