Lázně Velichovky: Místo, do kterého se lidé rádi vrací

Padá na vás podzimní deprese a navíc se snažíte vypořádat s onemocněním pohybového aparátu? Spojte příjemné s užitečným a vydejte se na ozdravný a relaxační pobyt do tradičních lázní ve Velichovkách, které fungují již od roku 1897. Specializují se na léčbu pacientů s kloubními, svalovými a kostními problémy, a v neposlední řadě na rekonvalescenci po nehodách a úrazech. Lázně Velichovky jsou proslulé jedinečným přírodním zdrojem slatiny, která obsahuje vysoké množství železa a uhličitanu vápenatého. V tomto ohledu si zařízení drží prvenství ne v celorepublikovém, ale rovnou v celoevropském měřítku. Lékaři si nemohou křídovou slatinnou zeminu vynachválit. Využívají ji při koupelích i zábalech a nedají na ni dopustit v souvislosti s léčbou pacientů po operacích kloubů.

Uzdraví vás procedury i příjemné prostředí

Lázně Velichovky nabízí široké spektrum procedur, ale také přítomnost kvalifikovaných lékařů, fyzioterapeutů, masérů a dalších odborníků. Ti se pečlivě starají o to, aby se pacientům dostalo perfektní péče a individuálního přístupu. Za zmínku však stojí i samotné prostředí lázní. Atmosféra přívětivé architektury lázeňských vil, harmonický park a scenérie Podkrkonoší a Podzvičinska – i to jsou důvody, proč si vzít na pár dní dovolenou a strávit ji ve Velichovkách.

Bohatá nabídka pobytových balíčků

Rozhodnete-li se pro návštěvu lázní Velichovky, dostanete na výběr z množství pobytových balíčků. Kromě klasických léčebných pobytů jde o wellness a zkrácené víkendové pobyty. A máte-li ve svém okolí někoho staršího, nezapomeňte se mu zmínit o balíčcích lázeňských pobytů pro seniory. Informace o jednotlivých procedurách, možnostech ubytování a aktuálních cenách balíčků najdete na www.velichovky.cz. Ať už je vašim cílem zlepšení pohyblivosti pohybové soustavy nebo jen relaxace, pravděpodobně se do Velichovek napřesrok zase vrátíte. Ostatně jako celé generace lidí, kteří zde absolvují i několik desítek sezon...

Publikováno: 20. 11. 2015

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: lázně na pohybové ústrojí | lázně velichovky