Chystáte se do Brna? Prozradíme vám, kde se levně a útulně ubytovat!

Rozhodla jste se, že navštívíte Brno a prozkoumáte všechna zajímavá místa v metropoli i v jejím bezprostředním okolí? Chcete-li poznat alespoň zlomek toho, co stojí za vidění, budete si muset na výlet vyhradit minimálně několik dní. Nevyhnete se tedy hledání vhodného ubytování, ale to v Brně nepředstavuje žádný problém. Podobně jako v Praze, i zde narazíte na bezpočet hotelů, hotýlků, penzionů a ubytoven – stačí si vybrat... Nemůžete se rozhodnout a vyžadujete ideální poměr kvality a ceny? Tedy komfortní ubytování ze velmi slušnou cenu? Něco bychom pro vás měli...

Penzion Derivia - nejoblíbenější ubytování v Brně

S naditou peněženkou je hledání ubytování v Brně doslova „brnkačka“. Noclehárnu stejně rychle najdete i s velmi omezeným rozpočtem, ale budete se muset smířit s nízkým standardem a předpokládáme, že to po tom netoužíte. V případě penzionu Derivia však žádné kompromisy dělat nemusíte. Útulné ubytování získalo v roce 2012 několik zajímavých ocenění a portál TIXIK penzion vyhodnotil jako nejoblíbenější brněnské ubytování vůbec. V celého jihomoravském regionu se umístil na krásné třetí příčce, což je vzhledem k počtu ubytovacích zařízení obrovský úspěch. Součástí brněnského penzionu je bar, ve kterém se můžete občerstvit a posílit alkoholickým, nealkoholickým nebo horkým nápojem. Poté si vyberte jeden z několika komfortních a příjemně osvětlených pokojů, které jsou vybaveny televizorem a Wi-Fi připojením.

Je libo profesionálního řidiče nebo masáž?

Penzion Derivia ale nenabízí jen útulný nocleh. Nás zaujaly nadstandardní služby v podobě pronájmu zkušeného řidiče, který vám bude v případě potřeby k dispozici. Pokud se v Brně a okolí nevyznáte, nechte si poradit tipy na výlet ochotným personálem a dopravit se až na místo profesionálním řidičem. A až večer dorazíte zpět do penzionu, nezapomeňte si dát masáž v podání šikovné masérky Martiny, která je hostům kdykoliv k dispozici. Fotogalerii zíměného ubytování Brno a možnost online rezervace najdete na www.penzionderivia.cz. Ať se vám Brně líbí a odvezete si z něj spoustu nových zážitků!