Domů » Zlato ani brilianty nepotřebujete, sexy můžete být i v náušnicích z chirurgické oceli!
Šperky

Zlato ani brilianty nepotřebujete, sexy můžete být i v náušnicích z chirurgické oceli!

Ženy milují šperky, přes to nejede vlak. A téměř každá sní o tom, že si jednoho krásného dne rozbalí krabičku a vytáhne z ní zářivé zlaté náušnice poseté diamanty. Jenomže naprostá většina milovnic elegantních doplňků nemá bokem desítky tisíc korun, a tak se musí spokojit s výrazně levnější alternativou. Je to i váš případ? Nebuďte z toho smutná, protože lvicí salonů můžete být i tak. Zapomeňte na drahé kovy a seznamte se s ušlechtilou chirurgickou ocelí.

Příznivců šperků z chirurgické oceli přibývá, a to jednoduše proto, že ozdoby z tohoto skvělého materiálu mohou snad ve všech ohledech směle konkurovat drahým kovům. Slitina železa s min. 10,5 % chromu a několika dalšími prvky nejenže dobře vypadá – zároveň má i několik skvělých vlastností, díky kterým si ji zamilujete i vy. Například vysokou odolnost proti korozi.

Za ty peníze nic lepšího neseženete

Zdaleka největší výhodou šperků z chirurgické oceli je nejvýhodnější poměr ceny, kvality a vzhledu. Razíte-li heslo „za málo peněz hodně muziky“, budete se sortimentem doplňků nadmíru spokojená. Zaplatíte za ně jen o něco více než za bižuterii, ale podstatně méně než za stříbro či zlato.

Alergie na kovy? Náušnice z chirurgické oceli můžete nosit i tak

Další příjemnou vlastností je fakt, že chirurgická ocel nevyvolává alergie. V praxi však záleží na kvalitě konkrétního šperku a obsahu příměsí. Obecně by však k alergickým reakcím při styku s kovem docházet nemělo.

Téměř nezničitelné šperky

Kapitolou samou pro sebe je odolnost. Abyste náušnice z chirurgické oceli poškodila, byste se musela hodně snažit. Vydrží i nešetrné zacházení, dlouhodobě se lesknou a nejsou těžké. Jinými slovy je radost je nosit.

Co dodat závěrem? Snad jen to, že byste se měla o výjimečnosti šperků z chirurgické oceli přesvědčit na vlastní oči a udělat si na ně názor sama. Bohatou nabídku stylových náušnic najdete na https://www.sperkyleclay.cz/72-ocelove-sperky-nausnice-z-chirurgicke-oceli. Garantujeme vám, že v nich budete vypadat božsky!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!