Domů » Naučte se bránit v kurzu progresivní sebeobrany
Zábava a volný čas

Naučte se bránit v kurzu progresivní sebeobrany

Možná vás čas od času přepadnou chmury a přemýšlíte nad tím, jak byste se zachovala, kdyby se vám neznámý útočník snažil vytrhnout kabelku, nebo se vám dokonce snažil ublížit. V takové chvíli je velmi náročné udržet chladnou hlavu a racionálně uvažovat. Natož se efektivně bránit a agresora zastrašit… Ale jen pro ženy, které nemají žádné zkušenosti se sebeobranou. Dámy, které mají v podvědomí zafixováno, jak se zachovat, jsou na tom o poznání lépe. Co byste řekla tomu, kdyby to někdo naučil i vás? V tom případě se obraťte na osobního trenéra Iva Schovance, který pořádá kurzy sebeobrany, ale také tréninky kondičního posilování a sportovního kickboxu. Proč právě na něj?

3Kurzy sebeobrany pro ženy se konají v každém větším městě, nicméně žádný osobní trenér vám nenabídne to, co Ivo Schovanec. Pozorně se na něj podívejte – musíte uznat, že z něj vyzařuje naprostá profesionalita. Zároveň také zápal pro věc a vyrovnanost. A přesně takový Ivo je. Pokud mu odevzdáte duši, dá vám nové tělo. Tedy alespoň to slibuje na svých stránkách (www.ivoschovanec.cz), kde najdete podrobné informace o všech typech tréninků.

Progresivní sebeobrana neboli P.S.D.

Sebeobrana, kterou Ivo vyučuje, je postavena na filipínském bojovém umění Filipino Military System. Jde o takvzanou progresivní sebeobranu, kterou Filipínci využívali v boji proti okupantům a jejíž techniky vypilovali k dokonalosti. P.S.D. (Progressive Self Defence) je velmi jednoduchá a destruktivní. Efektivita spočívá v přímočarosti, žádné komplikované pohyby v ní nemají místo.

Kickbox není jen pro chlapy, dostane vás do formy!

Osobní trenér Ivo Schovanec vás naučí, jak se bránit proti útočníkům, ale docházet k němu můžete také kvůli své postavě. Chcete-li se dostat do perfektní kondice, psychicky se odreagovat, zhubnout pár kilo, neváhejte vyzkoušet Sculp Combat – unikátní program, který kombinuje kickbox aerobic a funkční trénink. I v rámci něj se naučíte množství úderů, kopů a dalších technik, ale především vytvarujete problémové partie jako je zadek, břicho a stehna.

Tak co vy na to? Odevzdáte Ivu duši, oplátkou za nové tělo? Naučte se efektivně bránit, získejte lepší postavu a v neposlední řadě i zdravé sebevědomí.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!