Nepodceňujte péči o svou pokožku!

Ne nadarmo se říká, že vypadáme tak, jak se cítíme. Ale funguje to i obráceně. Ženy, které dbají na svůj vzhled, jsou vyrovnanější a mají mnohem větší sebevědomí. A jak jste na tom s péčí o sebe samou vy? Máte-li dojem, že pro svůj zevnějšek neděláte vše, co je ve vašich silách, dejte na naše dnešní doporučení – věnujte zvýšenou péči své pokožce! Proč právě pokožce? Možná si to (ostatně jako spousta dalších žen) neuvědomujete, ale je to právě pokožka, která musí neustále vstřebávat látky ze svého okolí. Jde o největší lidský orgán a chcete-li si zachovat její pevnost, pružnost a mladistvý vzhled, nevyhýbejte se kvalitní a pokud možno přírodní kosmetice.

Chemie je out, pleti svědčí kosmetika s přírodními látkami

Pokožku nezatěžujte a vydejte se správnou cestou – vyberte si přírodní kosmetiku, ve které jen chemické, ale především přírodní složky. Ty jsou k pokožce šetrné a poskytnou ji všechny důležité látky. Přírodní kosmetika je vhodná i pro ženy se zvýšenou citlivostí či alergiemi. V přírodě se nachází všechny potřebné látky, které jsou důležité pro hydrataci a zpevnění. Jednu z těch „lepších“ značek vám představíme.

Kosmetika Himalaya Herbals

Himalaya Herbals patří k prestižním a ověřeným kosmetickým značkám a prodává se ve více než 80 zemích světa. Produkty se vyrábí z čerstvých bylin, které (jak už napovídá sám název) pochází z Himalájí. Jde o bezpečnou kosmetiku, jejíž aktivní složky jsou 100% přírodní. Vyrábí se dle prastarých tradic indického učení Ajurvéda. Produktová řada obsahuje široké spektrum přípravků – vše od péče o obličej až po jemnou osvěžující mycí pěnu nebo antistresový masážní olej. Buďme však trochu konkrétnější... Začněte u svého úsměvu, neboť i ten se významně podílí na tom jak působíte na své okolí. Vyzkoušejte zubní pasty bez parabenů a chemických bělidel – jsou k zubům mnohem šetrnější a přesto vám vykouzlí bělostný úsměv. Většina zubních past Himalaya Herbals neobsahuje ani fluor. Pasta Himalaya Trápí-li vás drobné ranky, popáleniny nebo plísňová onemocnění, doporučujeme víceúčelový krém s obsahem Aloe Vera a speciálně upraveného zinku. Himalaya multipurpose Důležitá je i péče o rty. Co takhle balzámy bez obsahu ropných produktů, umělých barviv a konzervantů? Díky třpytivému balzámu budou vaše rtíky jemné, lesklé a vláčné. Poskytnou jim dlouhotrvající ochranu před dehydratací a následným praskáním. Balms Za pozornost stojí také produktová řada kosmetiky s obsahem extraktu z tropického stromu Nimba. Ten proslul svými antibakteriálními a dezinfekčními účinky. Produkty nimbové řady jsou proto ideální k čištění a regeneraci pleti. Společně s kurkumovým extraktem působí jako prevence proti akné a tvorbě pupínků. Nimba
Kosmetika s přírodními aktivními složkami Himalaya Herbals prochází neustálými inovacemi a výrobce produktovou řadu pravidelně rozšiřuje o další specifické přípravky. Najdete je na eshop.rudorfer.cz. Prodejce má všechny nabízené produkty skladem a rád vám s výběrem poradí. Produkty taktéž zakoupíte i ve většině obchodních řetězců, např. v obchodních sítích Tesco, Rossmann, Alber či Globus.

Publikováno: 14. 08. 2014

Kategorie: Kosmetika

Autor: Adam

Tagy: přírodní kosmetika Himalaya Herbals