Restu.cz: Rezervace restaurace nikdy nebyla tak snadná

Představte si situaci, kdy se nemůžete dočkat romantické večeře se svým partnerem a po příchodu do restaurace zjistíte, že jsou všechny stoly obsazené. Problému lze předejít včasnou rezervací, kterou za vás udělá někdo jiný. Jak tomu rozumět? Nová unikátní služba Restu.cz spojuje provozovatele restauračních zařízení a zákazníky. Usnadní vám každodenní život tím, že vám ušetří čas. A aby toho nebylo málo, ve finále můžete získat voucher, za který se najíte zdarma nebo se slevou. Zajímají vás podrobnosti?

Nekomplikujte si život a naklikejte si rezervaci online

Díky Restu nebudete mít jediný důvod k telefonování a zjišťování volných kapacit. Snadno a rychle najdete svou nejmilejší restauraci a prostřednictvím několika kliknutí provedete rezervaci. O volných místech se dozvíte online, a to samé platí i o otvírací době, aktuálním jídelním lístku a speciálních akcích. Tím ovšem možnosti rezervačního systémů teprve začínají. Bude se vám hodit vždy, když zatoužíte po skvělém jídle, ale bude vám chybět inspirace. Intuitivní rozhraní umožňuje vyhledání restaurací napříč celou Českou republikou. Vyberete si město (např. restaurace Pardubice) a případně navolíte podrobnější parametry. V databázi je nyní cca 20 000 podniků. V rámci rezervace zvolíte počet osob, dobu návštěvy či požadavek na nekuřácký stůl. Obratem obdržíte e-mail s informací o rezervaci.

Restu vám otevře bránu do světa nejlepších restaurací

S Restu půjdete vždy najisto. V rámci svých toulek po republice vždy najdete to nejlepší místo na chutné jídlo. Filtrace umožňuje nastavení i tak specifických parametrů jako počet hvězdiček, typ kuchyně (např. indická restaurace Pardubice), kategorie restaurace, cenová hladina a další. Nechybí ani uživatelské hodnocení restaurací a spousta praktických tipů na konkrétní místa. Za svou aktivitu obdržíte kredity, za které získáte slevový voucher. Ten ve vybraných restauracích uplatníte a ušetříte několik set korun. Chcete se o jedinečném systému dozvědět další informace? Najdete je na www.restu.cz.

Publikováno: 20. 12. 2015

Kategorie: Jídlo a pití

Autor: Adam

Tagy: hodnocení restaurací | restu.cz