Obraz vytištěný na plátně je dokonalou dekorací pro váš byt

Pokud hledáte dekorační předmět, který nikdo z vašich známých doma nemá, jsou foto obrazy vytištěné na plátně volbou číslo jedna. Pokud si necháte na plátno vytisknout fotografii, ke které máte hluboký osobní vztah, stane se nedílnou součástí vašeho interiéru a bude vám navždy připomínat pocity, jaké jste měli v okamžiku jejího pořízení. Ať už jsou předmětem fotografie vaše děti, rodina či některý z vašich úspěchů, stane se váš obraz předmětem obdivu každého, kdo jej uvidí. Jak postupovat, aby byl výsledný obraz co nejlepší?

Nechte si na plátno vytisknout oblíbenou fotografii

V prvé řadě byste měli oslovit firmu, která se tiskem foto obrazů zabývá. Většina lidí, kteří mají s foto obrazy své zkušenosti, by vám pravděpodobně doporučila firmu Printscreen.cz, kde za své peníze dostanete skutečnou kvalitu. Tisk na plátno zde probíhá na nejmodernějších tiskárnách Cannon, které k tisku nepoužívají 4 barevné inkousty jako běžné foto tiskárny pro domácí použití, ale hned 12. Díky tomu má obraz na plátně mnohem větší barevnou hloubku. Výsledný obraz vám napnou do dřevěného rámu, vybaveného speciálními rohovými vzpěrami, které umožnují plynule regulovat napnutí plátna. V Printscreen.cz používají speciální metodu napnutí plátna, díky které je možno plátno připevnit na rám, aniž by v rozích vznikaly nehezké sklady. Výsledný obraz vám poté zdarma přestříkají speciálním voděodolným lakem, který ochrání obraz před vlhkostí i UV zářením. Díky tomu nebudou barvy blednout a budou stejně krásné i po více než stu letech. Již za několik dní od objednávky může foto obraz zdobit interiér všeho bytu.

Foto obrazy jsou ideálním bytovým doplňkem

Pokud sháníte něco, čím byste doplnili interiér vašeho bytu či domu, nebo hledáte dárek, kterým byste potěšili některého z vašich blízkých, foto obraz je ideální volbou.

Publikováno: 14. 12. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam