Perfektní postava se skrývá v krabičce

Léto je sice poměrně daleko, ale jestli si myslíte, že do plavek zhubnete během několika týdnů, rovnou na to zapomeňte. Nadbytečné kilogramy, které jste úspěšně nashromáždili během několika měsíců, budete spalovat minimálně stejnou dobu. A věřte tomu, že půjde o mnohem náročnější proces než jakým bylo přibírání. Reklamy v televizi, magazínech a na internetu nás tlačí do nejrůznějších forem hubnutí, ale ti, kteří je zkoušeli moc dobře ví, že se vesměs jedná o neefektivní nebo zcela nefunkční metody. „Zázračné“ koktejly a nejrůznější pilulky bohužel nefungují tak, jak by měly a jediné, co díky nim zhubne, jsou naše peněženky.

Přestat jíst není řešení

Jednou moudré přísloví praví, že nejlepší způsob jak zhubnout je „nežrat“. Do jisté míry je pravdivé, ovšem nedostatek potřebných látek k dokonalé postavě rozhodně nevede. Přemůžete-li na několik dní vaše smysly a omezíte příjem potravy na minimum, nejspíše pár kilo shodíte. Drastické diety se ale nedají držet dlouhodobě a nakonec se stejně dostanete na původní (nad)váhu). Jak z toho ven? Existuje vůbec dieta, která skutečně funguje a to bez jojo efektu? Odpověď vás potěší, protože účinných a zdravých způsobů hubnutí je dokonce více. Ten nejoblíbenější má název krabičková dieta a pravděpodobně jste o něm již slyšeli.

Zdravá dieta bez námahy

Podstatou krabičkové diety je pravidelný příjem vyvážené stravy v takovém množství, které tělo potřebuje. Každý den zkonzumujete několik nutričně vyvážených porcí a navíc se nebudete muset starat o přípravu jídla. Krabičky totiž pravidelně přiváží kurýr a to na vámi určené místo. Takže i do zaměstnání. Nutno podotknout, že jde o chutná a zdravá jídla a o trápení chuťových pohárků tak rozhodně nemůže být řeč. A jak je to s úbytkem váhy? Ten je samozřejmě individuální, ovšem průměrně můžete zhubnout i 1-2 kilogramy týdně. To znamená až o 8 kilogramů za měsíc. A to už jde nebo ne? Zdravá dieta v krabičkách je vhodná pro všechny, kteří nemají čas na přípravu dietních jídel a zároveň do sebe by chtěli zhubnout přirozeně – bez chemie a konzervantů.

Publikováno: 26. 02. 2013

Kategorie: Hubnutí a diety

Autor: Adam

Tagy: dieta bez jojo efektu | jak zhubnout | krabičková dieta | zdravá dieta