Domů » Ručně vyráběné šperky z Bali – krásné ozdoby s příběhem
Šperky

Ručně vyráběné šperky z Bali – krásné ozdoby s příběhem

Chcete udělat radost sobě nebo svým blízkým krásným a netradičním dárkem? Termínem „netradiční“ se sice chlubí každý druhý prodejce, ale po bližším průzkumu virtuálních regálů zjistíte, že danou věc najdete i v dalších deseti obchodech. Naštěstí jsou i tací, kteří se rozhodli vykročit mimo šedý průměr a nabízí opravdové skvosty. A koho máme na mysli? Odpovíme otázkou. Máte rádi ručně vyráběné šperky? V tom případě vím prozradíme, jak si naplnit šperkovnici originálními kousky přímo z exotického Bali!

Jihovýchodní Asie je v kurzu a Bali je symbolem úžasných přírodních scenérií, prastarých kultur a přátelských domorodců. Každý, kdo ostrov navštíví, si domů odveze spoustu nezapomenutelných zážitků a v neposlední řadě také krásných suvenýrů. Pro ty z vás, kteří se na Bali v dohledné době nedostanou, jsou k mání originální ručně dělané šperky. Najdete je ve specializovaném e-shopu Balijo.cz.

Balijo.cz nabízí široké spektrum šperků jako náhrdelníky, náušnice, prsteny i celé sety. Ozdoby jsou zhotoveny převážně z přírodních materiálů kombinovaných se stříbrem, perlami nebo korály. Většina zboží se vyrábí v rodinných manufakturách na Bali a přilehlém Lomboku a vyváží se do celého světa. Prodejce Indonésii několikrát navštívil a má s jedním z výrobců má osobní vazby. Některé šperky pochází z malé vesničky Gunung Batur u jezera Danau Batur a na výrobě se podílí celá rodina, včetně dětí. Koupí balijských šperků získáte neobyčejný šperk s vlastním příběhem a navíc pomůžete rodině k získání potřebných prostředků na operaci progresivní poruchy zraku ve Švýcarsku.

Tak na co ještě čekáte? Ručně vyráběné dámské šperky jsou neskutečně trendy a ty z Balijo.cz nikde jinde nenajdete. Co kus, to originál, který můžete mít do tří dnů doma. A za nákup nad 1 200 Kč dostanete malý dárek zdarma a nebudete muset platit poštovné.

Nahrdelnik

Naramek

Prsten

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!