Domů » Břicháč tom zhubl o 27 kg bez i bez drastických diet! Tajemství svého systému prozradí i vám…
Hubnutí a diety

Břicháč tom zhubl o 27 kg bez i bez drastických diet! Tajemství svého systému prozradí i vám…

Nebudeme si nic nalhávat. Ideál o dokonalé postavě má sice mnoho podob, ale drtivá většina žen sní o tom, že jednoho krásného dne porazí nadváhu, která jim pořádně znepříjemňuje život. Pokud patříte mezi boubelky, které se usilovně (a bezvýsledně) snaží zhubnout, nebo vás jen trápí pár nadbytečných kilogramů, pravděpodobně oceníte každou radu. A jak by se vám líbilo hubnout bez toho, abyste musela držet drastické diety a investovat do drahých prášků na hubnutí? Utopie? Břicháč Tom vás přesvědčí o opaku…

Dieta není dlouhodobé řešení

Nadváha se netýká jen žen. Zhubnout se snaží i spousta mužů a jedním z nich byl i Tom. I testoval nejrůznější formy diet, ale ve finále zjistil, že tudy cesta nevede. Během diety tělo se snižuje množství přijímaných živin, bez kterých se organismus neobejde. Možná se vám podaří „zhubnout“ pár kilo, ale většinou jde jen o vodu a svaly, nikoliv tuky. Jakmile s dietou skončíte, tělo si opět začne ukládat zásoby na „horší časy“ a vrátíte se tam, kde jste byla na začátku.

Téměř třicet kilo dole za jediný rok!

Tom si dal nelehký cíl, který se mu však podařilo dosáhnout. Během prvního měsíce zhubl 6,5 kilogramů, měsíc nato další 4 a během jednoho roku téměř 30 kilogramů. Musel od základů obměnit šatník, ale právě to bylo největším zadostiučiněním. Zajímá vás, jak to Tom dokázal?

Břicháč Tom vymyslel vlastní systém. Postavil důmyslný jídelníček, díky kterému se jeho organismu dostalo potřebné množství živin. Kouzlo spočívá v možnosti dlouhodobého hubnutí bez toho, aby tělo jakkoliv strádalo. V podstatě tedy nejde o dietu jako takovou, jako spíše o celkovou změnu životního stylu.

A teď to nejlepší. Tom se rozhodl, že své zkušenosti předá každému, kdo má podobný problém, jako kdysi on. Co proto musíte udělat? Stačí, když se zdarma registrujete na jeho osobním webu www.brichactom.cz a bezprostředně poté obdržíte na mail spoustu užitečných informací o tom, jak zhubnout. Sestavíte si vlastní jídelníček, ve kterém nebude nic, co vám nechutná a uděláte první krok v cestě za vysněnou postavou. Nečekají vás ani nekonečné hodiny v posilovně. K efektivnímu hubnutí vám postačí 2 x 30 minut týdně. Tak na co ještě čekáte? Díky Tomovu systému může rychle a zdravě zhubnout každý!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!