Jídza na skútru má styl

Víte, jaký je ideální dopravní prostředek pro ženy? Ne, skutečně to není Mini Cooper nebo Smart, ale skútr. Mezi něžnými stvořeními sice příliš mnoho motorkářek není, ale co se skútrů týče, naopak jsou to právě ony, které tvoří nejširší základnu uživatelů. A není divu, skútr má oproti klasickému automobilu celou řadu výhod. Je velmi mrštný, dostatečně svižný a dá se zaparkovat prakticky kdekoliv. Ne, že by ženy parkovat neuměly, ale dopravní prostředek, který není o nic moc větší než kolo, se přeci jen v městském provozu uskladní mnohem lépe. Pokud si pohráváte s myšlenkou, že si nějaký ten skútr pořídíte, rozhodně byste neměli přehlédnout modely značky Kentoya. Jsou nejen velmi levné a spolehlivé, ale také hrozně sexy. A není to právě stylový design, na který si většina žen tak potrpí?

SOLE MIO aneb stylové retro pro každý den

Kentoya vyrábí skútry o objemu 50 a 125 ccm. Nenáročná řidička si sice jistě vystačí i s menší kubaturou, ale skútr 125 ccm zaručuje mnohem více zábavy. My jsme se však přeci jen zaměřili na slabší, ale o to stylovější SOLE MIO 50 4T, který se nese v retro stylu 60. let. Popravdě vypadá, jako by před padesáti sjel z výrobní linky a putoval rovnou do budoucnosti, ale ve skutečnosti využívá všechny moderní komponenty. Maximální rychlost 45 km/hod sice příliš oslnivá není, ale nezapomeňte, že jde o jednoválcový skútr. A krom toho, na takové nádheře by přece byla škoda profrčet městem bez povšimnutí ostatních. Kentoya má tyto skútry prodej v několika barevných variantách a to v růžové, červené, zlaté a černé.

Řídit se dá i bez řidičáku

SOLE MIO 50 4T můžete řídit i v případě, že máte řidičský průkaz pouze pro skupinu B. Nemáte-li vůbec žádný, nevadí. Kentoya totiž vyrábí i stylová elektrokola, která disponují dojezdem až 60 km. Navíc se obejdete bez benzínu a kolo jednoduše nabijete z každé 230V zásuvky. Prohlédnout si je můžete na kentoya.cz.

Publikováno: 08. 04. 2013

Kategorie: Pro ženy - řidičky

Autor: Adam

Tagy: retro skútr | skútr | skútry | skútry kentoya