Rozbité autosklo? Žádný problém!

Také vás pěkné počasí zlákalo na výlet do přírody, případně některého z oblíbených nákupních center? Proč ne, byla by přeci škoda nechat zahálet vaše milované vozítko v garáži či na parkovišti – udělejte si radost a zabijte nudu. Jenomže ouha, idylické odpoledne se změnilo v horor a kdo by to byl řekl, že si zlodějíček vybere zrovna vaše auto? Naštěstí to však odneslo pouze přední sklo (kabelku od Vittona jste přece měly s sebou) a následuje telefonát vašemu drahému partnerovi, který situaci vyřeší. Nemůžete se mu dovolat? Pravděpodobně zahálí v zašité hospůdce a probírá s kamarády „důležité“ věci. Jenomže co je důležitějšího, než vaše rozbité přední sklo? Nezoufejte, takovou maličkost přece zvládneme vyřešit samy!

Nechte si vyměnit sklo a mezitím pokračujte v nakupování

Žerty stranou, rozbitá autoskla jsou součástí našich každodenních životů a dříve či později, se jim nevyhnete ani vy. Stačí, aby se z korby náklaďáku jedoucího před vámi, uvolnil větší kamínek a neštěstí je na světě. Jenomže ne nadarmo se říká, že všechno zlé je k něčemu dobře a vy můžete spojit příjemné s užitečným. Nechte si autosklo vyměnit v některém ze servisů AUTOSKLO EXPRESS, které najdete hned ve čtyřech známých nákupních centrech. Kotva, Galerie Butovice, Globus Zličín a Europark Štěrboholy, je jen na vás, kde budete utrácet partnerovy těžce vydělané peníze, zatímco budou zkušení technici vyměňovat vaše autosklo.

Expresní výměna může být naškodu

Výměna autoskla nezabere více, než pár desítek minut, což je v našem případě opravdu škoda – za tak krátkou chvíli se pořádný nákup udělat nedá. Vraťme se však ke společnosti AUTOSKLO EXPRESS. Pokud vás rozbité sklo rozhodilo natolik, že nemáte na nákupy ani pomyšlení a k je váš partner natolik šikovný, že zvládne autosklo vyměnit svépomocí, nasměrujte ho na autoskloshop.cz, kde si může objednat veškeré typy skel na automobily všech světových značek. Kdo ví, třeba váš tip ocení wellness víkendem či romantickou večeří pro dva.

Publikováno: 28. 06. 2012

Kategorie: Pro ženy - řidičky

Autor: Adam

Tagy: auto express | autoskla | autosklo | výměna autoskla