Levné pneumatiky pro vašeho miláčka

Je před vámi výměna zimních pneu za letní, ale vašemu partnerovi se do ní nechce? Pokud máte doma netechnický typ, budete si muset pomoct sama. Zajeďte si s autem do pneuservisu a tam se mu podívají na zoubek. Výměna pneumatiky je záležitostí několika málo minut, takže budete se vším velmi rychle hotoví. Otázkou však je, který pneuservis je ten nej? Ať už jste z Ostravy, nebo naopak z Prahy, určitě oceníte komplexní služby EUROTYRES s.r.o. Společnost nabízí výměnu pneumatik, maloobchodní a velkoobchodní prodej pneu, vyvažování, skladování pneu a podobně.

Levné, ale přesto kvalitní pneumatiky

Pneuservis EUROTYRES s.r.o. má skladem opravdu širokou nabídku pneumatik, přičemž na nich můžete oproti konkurenci výrazně ušetřit. Rozhodně se vyvarujte univerzálním pneumatikám, které nemají ani zdaleka tak dobré vlastnosti, jako letní pneu. Pro bezpečnou jízdu jsou mnohem vhodnější regulérní letní gumy, které na vozovce lépe drží. Nebudete-li si s výběrem vědět rady, odborníci v pneuservisu vám rádi poradí. EUROTYRES s.r.o. Provozuje pneuservis Praha, ale také pneuservis Ostrava. Všude se vám dostane vysoce kvalitních služeb, mezi které patří i čištění a případný malý servis vozidel.

O vás vůz pečují profesionálové

Pokud se o svého čtyřkolového miláčka bojíte a nechcete ho svěřovat jen tak někomu, můžete být klidní. EUROTYRES s.r.o. Je na trhu téměř deset let, ale už předtím působila v zahraničí. Sídlo firmy a pneuservis Praha 11 najdete v průmyslové zóně Business Park.

Publikováno: 03. 04. 2012

Kategorie: Pro ženy - řidičky

Autor: Adam

Tagy: letní pneu | levné pneu | pneu | pneuservis praha