Uvolněte se při hraní parádních onlinovek

Ne nadarmo se říká, že kdo si hraje, nezlobí a u nás žen to platí dvojnásob. Pro všechny z vás, které čas od času přepadne dlouhá chvíle jsme proto připravili několik žhavých tipů, díky kterým na nudu zapomenete. Přesuňme se spolu na chvíli do víru virtuální zábavy, která před několika desítkami let doslova uchvátila svět. Fenomén jménem počítačové hry totiž rozhodně není jen doménou mužského obecenstva. Gamesky si rády zapaří i ženy, při čemž některé umí s gamepadem zacházet mnohem lépe než s vařečkou.

Nemáte-li s hraním počítačových her žádné zkušenosti a navíc patříte k uživatelům, kteří své PC využívají pro brouzdání na webu, korespondenci a případně na něm občas sesmolíte nějaký ten dokument, nevadí. V našem hledáčku se totiž ocitly onlinovky, které nemusíte nikterak instalovat. Zahrajte si je přímo ve webovém prohlížeči a to zcela zdarma. Stačí se jen zaregistrovat a můžete se postit do herního maratónu, ze kterého vás nevytrhne ani...zkrátka vůbec nic :-)

Skyrama – kdo se bojí létat, nesmí na letiště

První hrou, která vám zaručeně nedá spát, je simulátor letiště Skyrama. Pokud jste už měli tu čest s oblíbenou strategií z prostředí farmy, Farmerama, pravděpodobně se velmi rychle rozkoukáte. V opačném případě vám orientace na herní ploše nezabere více než pár minut. Princip hry je navíc velmi „snadný“ - vybudovat z malého letiště mezinárodní letecký uzel, ve kterém se dveře, pardon, letištní plocha, netrhne. Ke spokojenosti vašich pasažérů vám poslouží spousta nového vybavení a různých vylepšováků. Profit zvýšíte důmyslnou kooperací s ostatními spoluhráči.

Piratestorm aneb pirátky to nemají jednoduché

Až vás ředitelské křeslo omrzí a zatoužíte po romantice, vyzkoušejte strategii Piratestorm, která se odehrává ve slunném Karibiku. V kůži drsného piráta(tky) vám nezbude nic jiného, než pokropit nepřátelské koráby pořádnou sprškou dělových koulí a postupně se prokousat k pokladům nedozírné hodnoty. Na ovládání si, stejně jako u Skyrama, zvyknete velmi rychle a rychlé tempo hry vás donutí k absolutnímu soustřední. O chod domácnosti se bude muset na „chvíli“ postarat partner.

Drakensang – postavte se zlým silám a zachraňte svět před skázou

Pro všechny milovnice oblíbeného žánru fantasy je k mání perfektní MMORPG Drakensang. V roli válečníka či mága zažijete spoustu dobrodružství, splníte celou řadu zajímavých úkolů a postavíte se nebezpečným protivníkům jako jsou draci, zombie, démoni a další jiná pekelná havěť, která nemá ve světě Drakensangu co pohledávat. Strhující 3D grafika, dokonalý hudební doprovod a další vychytávky jsou obrovským lákadlem i pro něžné pohlaví, co říkáte?

Publikováno: 25. 12. 2012

Kategorie: Zábava a volný čas

Autor: Adam