Domů » Multifunkční kosmetické přístroje Nexon si zamilujete!
Kosmetika

Multifunkční kosmetické přístroje Nexon si zamilujete!

Potrpíte si na svůj vzhled a trávíte každou chvíli před zrcadlem? Pak pro vás máme tipy na dva perfektní multifunkční přístroje, díky kterým ušetříte spoustu času a ve finále i peněz. Nepřestávejte číst a dozvíte se, jak vám moderní pomocníci pomohou při každodenní péči o tělo.

Nexon Nail 3×1

Nexon Nail 3v1 je jako stvořený pro ženy zakládající si na pěstěném vzhledu svých nehtů. Na druhou stranu také pro dámy, které si nehty koušou, protože k smrti nesnáší časově náročnou manikůru. Elektrický pilník na nehty vám pomůže k dosažení perfektního tvar a hladkého povrchu v rekordně krátkém čase.

Nexon Nail 3v1 kombinuje tři důležité přístroje. Funguje jako pilník, bruska na nehty a leštička. Pilníkem nehty zbrousíte do požadovaného tvaru a eliminujete nežádoucí třepení. Následně upravíte nerovnosti a zbrousíte povrch dohladka. Finální fáze se nese v duchu leštění pro umocnění krásného vzhledu upravených nehtů.

Manipulace s přístrojem Nexon Nail 3v1 je velmi snadná. Podrobné instrukce najdete v návodu, který je součástí balení. K jednotlivým činnostem slouží speciální hlavice – můžete je podle potřeby měnit.

nexon-nail-3v1

Nexon Beauty 5v1

Zatímco první multifunkční přístroj zvládal tři činnosti, Nexon Beauty 5v1 toho umí ještě více. Multikosmetický pomocník zastane funkci čistícího kartáčku, masážního přístroje a brusky na paty. Současně nahradí dámský holící strojek a epilátor na obličej. Pořízením tohoto modelu ušetříte spoustu peněz, které byste vynaložila za pět přístrojů. Samozřejmě i spoustu místa v koupelně.

Nexon Beauty 5v1 si okamžitě zamilujete. Čištění pleti je díky oboustranné čistící technologii bezchybné. Chloupků na obličeji se zbavíte pomocí speciálně nevržených pinzetek, které vytrhnou i velmi krátké chloupky o délce 0,005 cm). Masáž pomocí masážního nástavce zvládá až 750 pulzů za minutu a je velmi příjemná. To samé platí také o brusce na paty a vysoce kvalitní nerezové žiletce.

nexon-beauty-5v1

Suma sumárum, multikosmetické přístroje značky Nexon toho umí opravdu hodně. Najdete je v nabídce online drogerie Xantea.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!