Domů » Jezdecké vybavení, bez kterého se na sedle neobejdete
Zábava a volný čas

Jezdecké vybavení, bez kterého se na sedle neobejdete

Rozhodli jste se, že se s příchodem jara začnete věnovat něčemu novému? Pokud vaše volba padla na jízdu na koni, rozhodně se neobejdete bez několika nezbytných bezpečnostních prvků, které vám zaručí ochranu před úrazem páteře nebo hlavy. Pád ze sedla bývá velmi tvrdý a bez helmy a bezpečnostní vesty se většinou neobejde bez následků. Chcete-li si svůj nový koníček užít, nákup jezdeckého vybavení nepodceňujte.

Helma a vesta – základ jezdecké výbavy

Bezpečí podceňují nejen začátečníci, ale i zkušení jezdci, kteří na sedle tráví takřka celý život. Ve zlomku sekundy se však může pohodová projížďka proměnit v tragedií. Stačí přitom tak málo – kvalitní ochranné vybavení.

Při nákupu se vždy orientujte pouze podle toho, zda vybraný výrobek splňuje všechny důležité evropské bezpečnostní normy. Cena a provedení by měly být vždy až na druhém místě. Bezpečnostní vesta by samozřejmě měla být i pohodlná a nebránit jezdci v pohybu.

Kvalitní a cenově dostupné jezdecké potřeby

Ani vysoce kvalitní jezdecké potřeby však nemusí být příliš drahé – stačí zabrousit do některého ze specializovaných obchodů. Jedním z nich je i kamir.cz, který provozuje společnost KAMÍR & spol s.r.o. Firma se službami v oboru zemědělství a chovu zvířat zabývá více než 20 let a chlubí se velmi pestrým sortimentem jezdeckých potřeb.

Kromě zmíněných bezpečnostních prvků nabízí také jezdecké oblečení, které využijete nejen při jízdě, ale i v rámci sezónního nebo celoročního nošení. Za zmínku stojí především jezdecké bundy, vesty, trička a mikiny, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, s důrazem na maximální pohodlí a ochranu před nepříznivým počasím. Součástí sortimentu jsou také nezbytné doplňky v podobě pásků, bičíků či rukavic. V e-shopu seženete také reflexní prvky pro koně i jezdce, díky kterým vás nikdo nepřehlédne. Přejeme vám spoustu krásných zážitků na sedle!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!