Domů » Jak zhubnout, značka: Spěchá
Hubnutí a diety

Jak zhubnout, značka: Spěchá

healthy woman doing heart symbol on her belly button at outdoor

Ruku na srdce, hubnutí je dřina a většinou jde mnohem pomaleji, než si představujeme – na rozdíl od přibývání na váze. Je to navíc individuální proces a každému chvíli trvá, než si najde způsob hubnutí, který mu vyhovuje a funguje. Velmi záleží i na věku, životním stylu, nastavení metabolismu a samozřejmě genetické výbavě. Čeká vás brzy první letošní dovolená a vy si lámete hlavu nad tím, jak zhubnout pár kilo expres? Zázrak na počkání se nestane, přesto ale existují účinné způsoby, jak i za krátkou dobu dosáhnout uspokojivého výsledku.

V životě jsou situace, kdy potřebujete nutně za týden zhubnout pár kilo – ať už je to proto, že jdete na ples, jedete k moři na dovolenou nebo o pár centimetrů nedopnete zip u šatů, kterými chcete při blízké příležitosti oslnit. Když sednete k počítači a zadáte do vyhledávače spojení „jak zhubnout za týden“, vyjede vám nepřeberné množství odkazů a zaručených tipů jak na to. Bez předchozích referencí je těžké se spolehnout na to, že to bude opravdu fungovat a zároveň neohrozíte vaše zdraví. V takové chvíli je lepší se spolehnout na promyšlený dietní program, který stojí na jednom redukčním principu. Jedna z nejúčinnějších diet je nízkosacharidová nebo také proteinová dieta. Je zároveň jednou z nejoblíbenějších, protože při ní nehladovíte a nemusíte nutně cvičit, aby byl vidět efekt. Při dodržování zásad vyváženého životního stylu je dosažený efekt trvalý.

Unikátní česká dieta

KetoMix je unikátní česká dieta, která nabízí nespočet plnohodnotných a velmi chutných proteinových jídel. Jejich příprava vám nezabere více než pět minut, a tak budete mít dost času sami na sebe. KetoMix jídla neobsahují škodlivou chemii a až na několik výjimek jsou zcela bez lepku. Obsahují také veškeré vitamíny a minerální látky, které tělo v době diety potřebuje. V prvním týdnu KetoMix diety se dostáváte do stavu ketózy a začínáte tak hubnout. Zároveň s omezením sacharidů přestane tělo zadržovat vodu, která se právě na ně váže. Vaše tělo jakoby „splaskne“. Váhový úbytek v prvním týdnu je individuální, nejčastěji je to mezi jedním až pěti kilogramy.

Jak přesně funguje ketóza

Ketóza je zcela přirozený stav v případě, že nemáte dostatek sacharidů. Vaše tělo je tedy musí nahradit něčím jiným, aby mu nescházela energie. A právě na tomto principu je založena KetoMix dieta. Všechna naše jídla mají takový obsah sacharidů, abyste si po dobu diety udrželi příjem sacharidů pod hranicí 50 g denně. Jako zdroj energie začne vaše tělo chybějící sacharidy zcela automaticky nahrazovat ketolátkami, které se vytvoří z uloženého tělesného tuku. Budete tak hubnout při jakékoliv činnosti. První fáze diety je nejjednodušší a zároveň nejúčinnější. Jíte pětkrát denně libovolná KetoMix jídla, až půl kila zeleniny a 30 g oříšků či semínek. Nad dietou tak nemusíte vůbec přemýšlet, pochutnáte si a nebudete mít hlad. Jediným pravidlem je, že byste měli jíst vždy po třech hodinách. Doba, po kterou držíte první fázi, by měla trvat minimálně týden, maximálně osm týdnů.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!