Domů » Krásná a hydratovaná pleť díky kyselině hyaluronové
Zdraví

Krásná a hydratovaná pleť díky kyselině hyaluronové

Určitě už jste měli možnost alespoň zaslechnout něco málo o kyselině hyaluronové. Díky reklamám spousta z nás ví, že je nápomocná k hezkému vzhledu naší pleti. Pokud ji budete pravidelně používat a dopřávat pleti její péči, i vy se můžete přesvědčit o jejích skvělých účincích. Ostatně, právě díky tomu, jak báječně funguje, se pyšní velké oblibě po celém světě.

Doping pro vaši pleť

Kyselina hyaluronová je běžně přítomná v našem těle. Najdeme ji hlavně v pokožce, pojivových tkáních a očích. Zadržuje a postupně uvolňuje vodu pro dokonalé hydratování pokožky, tkání a hladkého pohybu kloubů. Naše tělo si ji samo tvoří, ale věkem její produkce klesá, proto je její užívání doporučováno od asi 25 let. Nejlepší forma je v podobě tablet.

Najít můžeme tři druhy kyseliny hyaluronové, a to nízkomolekulární, středněmolekulární a vysokomolekulární. Doporučená je kombinace mezi nízkomolekulární a středněmolekulární, protože jsou schopny projít klouby i pokožkou. Vám je k dispozici kyselina hyaluronová na pleť WoldoHealth, která obsahuje vysoké množství 318 mg kyseliny hyaluronové o molekulární velikosti 500 – 700 kDa, která je dle posledních vědeckých studií považována za optimální.

Spousta zdraví v jedné tabletě

Užívat můžete i kolagen s kyselinou hyaluronovou. A nejen s ní. Tabletky WoldoHealth obsahují i zinek a biotin. V balení najdete 90 tablet, což je zásoba pro optimální denní doplňování kyseliny HA na dobu třech měsíců.

Obsažený hovězí kolagen má 100 % kvalitu a ověřený původ a certifikaci z Argentiny. Tabletky jsou vhodné pro vegany, jsou rostlinného původu, a v porovnání s želatinou jsou lépe stravitelné a méně zatěžují žaludek.

Podívejte se na webové stránky woldshop.cz a podívejte se na kompletní informace o kyselině hyaluronové. Pokud je zkusíte, budete nadšeni.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!