Jste dočasně bez automobilu a potřebujete být mobilní? Víme, kdo vám vůz půjčí za velmi výhodných podmínek!

Dokážete si přestavit život bez automobilu? Není to tak dávno, co na jednu rodinu nepřipadal ani jeden vůz, ale dnes jsou běžné dva a nezřídka i tři. Podle statistik jen v hlavním městě připadá 1,9 obyvatel na jeden automobil a celorepublikový průměr činí 2,5 obyvatel na jedno auto. Číslo se navíc neustále snižuje a celkový počet vozů roste mnohem rychleji než počet obyvatel. Dnes vás však nebudeme zatěžovat čísly a prozradíme vám, jak si počít, když vám váš plechový mazlíček vypoví službu.

Může se to stát i vám. Čeká vás nabitý týden, v rámci kterého budete od rána do večera pendlovat z bodu A do budu B a naopak, ale jinak spolehlivý automobil odmítne nastartovat. MHD nepředstavuje efektivní řešení a nabízí se otázka, co teď.

Jedinou přijatelnou možností je návštěva autopůjčovny, ale většina z nás má o nich nevalné mínění. Neprofesionální přístup, vysoké ceny a automobily, které snad ani nemohly projít technickou kontrolou... Tím spíše oceníte služby, které nabízí společnost Renecar Praha. Firma s více než desetiletou tradicí nabízí široké portfolio služeb, mezi kterými nechybí ani půjčovna automobilů. V čem se liší od většiny konkurenčních autopůjčoven?

Autopůjčovna Praha disponuje pestrou flotilou osobních a užitkových vozů, při čemž nechybí ani pár opravdu luxusních kousků. Ať už si však vyberete kompaktní Škodu Fabii nebo mastodontní Audi Q7, vždy se můžete spolehnout ne perfektní technický stav. Pronájem je možný již od jednoho dne a v závislosti na délce výpůjčky samozřejmě klesá cena.

Užitečný je i jednosměrný pronájem, tedy možnost vyzvednutí vozidla v Praze a jeho vrácení v některé z mnoha Evropských destinací. Potřebujete dojet na letiště ve Frankfurtu? Žádný problém – půjčíte si vůz, dorazíte až na místo a tam o více se nemusíte starat.

Aktuální ceníky a podrobné informace o službách a nabízených vozech najdete na webu www.renecar.cz. Nechybí ani interaktivní ceník, prostřednictvím kterého si můžete vypočítat celkovou sumu na základě konkrétních parametrů (model vozu, délka pronájmu, předpokládaný počet najetých kilometrů...). A abychom nezapomněli, autopůjčovna Praha Renecar má pro stálé zákazníky připraveny VIP karty, díky kterým lze ušetřit až 20 % z ceny výpůjčky. Foto: sxc.hu

Publikováno: 03. 09. 2013

Kategorie: Pro ženy - řidičky

Autor: Adam

Tagy: autopůjčovna | autopůjčovna praha | renecar | renecar zkušenosti