Jak shodit nadbytečná kila, která jste přibrala během svátků?

Vánoce jsou na spadnutí, a to doslova. I vy se již zřejmě pilně připravujete – děláte bramborový salát, dopékáte poslední várku cukroví a vůbec se staráte o to, aby se stůl prohýbal pod náporem nejrůznějších dobrot. Nezapomeňte však na to, že nic se nemá přehánět, což o vánočním obžerství platí dvojnásob. Nebo snad chcete přijít o svou pečlivě vytvarovanou postavu? Pro jistotu jsme pro vás připravili několik praktických tipů na zdravé hubnutí a formování „kritických“ partií. Jeden nikdy neví, kdy se mu budou hodit... jak zhubnout po vánocích

Jak zhubnout stehna a zadek?

Větší zadeček je sice v kurzu, ale trendy se rychle mění. I větší navíc může být pevný, takže se s chutí pusťte do formování. Chcete-li zadeček zpevnit a zároveň zmenšit obvod stehen, pusťte se do intenzivního silového tréninku a anaerobního cvičení. Doporučujeme, abyste si vytvořila detailní plán aktivit, který vám usnadní sebekontrolu. Zapište si do něj také veškeré spořádané kalorie – budete mít přehled o poměru příjmu/výdeje energie. A nezapomeňte si přečíst další doporučení jak zhubnout stehna a zadek – budou se vám hodit.

Jak se zbavit pneumatiky a získat zpět vypracované bříško?

Stehna a zadeček máme za sebou. Ale jak shodit tuk na břiše? Pneumatiku můžete zakrýt vhodným outfitem, což bohužel nejde donekonečna. Budete se muset přičinit tím, že si pohlídáte pravidelný příjem potravy. Dbejte na dostatek bílkovin a jezte pětkrát denně (2 hlavní jídla a 2 svačiny). Energetická hodnota svačiny by neměla přesáhnout 100 kalorií. Ještě důležitější je dostatek pohybu a pravidelné cvičení. Nechcete-li ztrácet čas v posilovně, nevadí. Cviky na břicho lze provádět i doma. Efektivním zabijákem tuku v oblasti břicha je také rychlá chůze, běh a plavání. Spoustu dalších informací ohledně zdravého hubnutí najdete na fajnhubnuti.cz. Přejeme hodně štěstí!