Dopřejte svému unavenému tělu ten správný odpočinek

Patříte k lidem, kteří se nezastaví a dávno zapomněli, co je to volný čas? Člověk není robot a je jen otázkou času, kdy se přepracovanost a stres podepíše na našem zdraví. Jistě, zajistit rodinu a mít dostatek prostředků do budoucna, je důležité, ale stejně tak je bezpředmětné vydělávat a neužít si ani korunu. Spojte tedy příjemné s užitečným a dopřejte si luxusní relaxaci v některém z wellness hotel či lázní. Zařízení, které nabízí celou řadu oblíbených procedur, je víc než dost. Pokud se v široké nabídce neorientujete, případně potřebujete nasměrovat na vyhlášené oázy klidu, mohl by vám pomoci průvodce spatrip.cz. Ten si oblíbí nejen milovníci tradičních i méně tradičních masáží, ale také workoholici, kteří potřebují „dobít baterie“.

Vyberte si z více než 150 wellnes hotelů

Spatrip.cz je velmi zajímavý projekt, který se zaměřil na wellness v rámci celé Evropy. Výsledkem je databáze, ve které se nachází lázně a wellness hotely, ze kterých si vybere opravdu každý. Najdete zde pohromadě detailní informace, ceníky a možnost rezervace, ale také možnost publikovat uživatelskou recenzi. Zažili jste-li úžasný víkend plný dokonalého odpočinku, můžete se o své zážitky podělit s ostatními. Wellness pobyty patří k nejoblíbenějšímu způsobu relaxace a některý z nich můžete věnovat svému partnerovi, jakožto dárek k narozeninám či výročí. Atraktivní jsou zejména speciální nabídky, díky kterým ušetříte.

Přehledný přehled – tak jak to má být

Brouzdání v rámci portálu spatrip.cz by se dalo přirovnat k wellnes pobytům. Je velmi příjemné a ihned se na něm zorientujete. Samozřejmostí je i rozšířená filtrace pobytů, díky kterým najdete to, co skutečně hledáte. Pokud jste zatím nikdy v životě day spa nenavštívili a netušíte, co můžete od jednotlivých procedur očekávat, pomůže vám přehledný lexikon pojmů. Není co řešit, udělejte něco pro své fyzické i duševní zdraví a nechte o sebe pečovat alespoň na jeden víkend. Recenze hotelů vám pomohou najít tu pravou oázu klidu.

Publikováno: 25. 06. 2012

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: day spa | lázně | přehled wellness | relaxace | spatrip.cz | wellness hotely | welness