Domů » Rezervujte si moderní bydlení v Praze a dostanete velkou zahradu zdarma
Bydlení

Rezervujte si moderní bydlení v Praze a dostanete velkou zahradu zdarma

Uvažujete nad tím, že byste vyměnili život na maloměstě za příležitosti, které nabízí hlavní město? Bydlení v Praze má obrovské množství výhod, ale ne každý přijde na chuť nekonečnému ruchu a poněkud uspěchanému stylu života. Na druhou stranu i v Praze existuje spousta velmi klidných lokalit, které na první pohled nevypadají, že jsou nezbytnou součástí milionového hlavního města. A právě na těchto místech vznikají nové developerské projekty, které se těší obrovskému zájmu všech generací. Mezi přední developerské společnosti patří i společnost JRD s.r.o., která má pro zájemce o byty neodolatelnou nabídku. Rezervujete-li si byt v rámci projektu Ecocity Malešice nebo Vila na Výsluní, dostanete velkou zahradu o výměře 262,5 m2.

Pro rodiny s dětmi je vlastní zahrádka k nezaplacení a to samé platí i o milovnících ničím nerušené relaxace spojené s grilováním a dalšími aktivitami, které nikde jinde provozovat nejdou. Tím pravým důvodem, proč investovat právě do některého ze zmíněných projektů však samozřejmě není benefit v podobě zahrady, ale celkový charakter bydlení.

Byty Malešice spojují výhody života ve městě s výhodami bydlení v přírodě. Lokalita je obklopena udržovaným lesem a Malešickým parkem o rozloze 9 hektarů. Samotné bytové jednotky se chlubí nadstandardní rozlohou a všemi výhodami, které jsou typické pro energeticky pasivní stavby. Spotřeba energií je až 6x nižší než u běžné novostavby a náklady na bydlení o výměře 109 m2 činí jen 2 402 Kč měsíčně.

Neméně zajímavé jsou také luxusní byty Praha Na výsluní. K dispozici je celkem 15 bytových jednotek, jejichž součástí je balkon nebo terasa. Každý byt má vlastní garážové stání, což se v Praze velmi hodí. Elegantní a praktické interiéry jsou podobně, jako v Malšicích, zařízeny tak, aby odpovídaly pasivnímu energetickému standardu. Zdravé a komfortní bydlení zajišťují špičkové technologie, díky kterým se vám i vaší rodině bude bydlet lépe než kdekoliv jinde.

U obou lokalit je můžete počítat s kompletní občanskou vybaveností a velmi dobrým spojením s centrem. Pokud vás moderní bydlení v Praze zaujalo, nezapomeňte se si o něm nastudovat další zajímavé informace přímo na webu jrd.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!