Domů » Jak se vypořádat se špinavými koberci, sedačkou či matracemi?
Bydlení

Jak se vypořádat se špinavými koberci, sedačkou či matracemi?

Vánoce se opět blíží mílovými kroky a hospodyňky mají napilno. Na seznamu obvyklých úkolů nechybí pečení cukroví, nákup dárků – a v neposlední řadě důkladný předvánoční úklid. Během svátků se musí domácnost blýskat jako perfektně vybroušený drahokam, ale co si počít s koberci, které si během roku pořádně vytrpěly? Pokud se na ně bojíte podívat a sedací soupravě se pro jistotu vyhýbáte obloukem, protože vás na ní straší obrovské fleky neznámého původu, máme pro vás dobrou zprávu: známe firmu, pro kterou je čištění každodenní rutinou. I váš domov může po zásahu odborníků opět působit čistě, a navrch krásně vonět!

Představa, jak usrkáváte lahodnou kávu a pozorujete profesionály, kteří si poradí se všemi druhy nečistot, je nadmíru lákavá. Společnost Carpet Brothers vám něco takového umožní. Nabízí široké spektrum čisticích služeb včetně dezinfekce a čištění ovzduší. Hlavní činností franšízové sítě však zůstává právě odborná péče o koberce, čalounění a matrace.

Profíci z Carpet Brothers působí celorepublikově, nejen v hlavním městě. Takže pokud je vaší adresou například Liberec – čištění koberců můžete bez obav poptat právě u nich. Samozřejmě zajišťují pro zmíněný Liberec čištění sedaček i ostatní služby.

Letité zkušenosti hovoří za vše

Než si někoho pustíte do domu, je dobré si ho „proklepnout“. Pokud vám v hlavě rezonuje otázka, zda jsou nejlepší volbou právě Carpet Brothers, mohly by vás uspokojit reference. Znáte jinou firmu, která během let vyčistila více než 70 000 kusů čalouněného nábytku a přes 300 000 m² koberců všeho druhu?

Strach nemusíte mít ani ze ztráty záruky na zánovní vlněné koberce či čalounění. Carpet Brothers disponují certifikátem WoolSafe a garantují trvání záruky i po čištění. Všechny důležité informace o postupech čištění najdete na carpetbrohers.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!