Jak budou vypadat dámské kalhotky v roce 2015? Seznamte se s trendy a střihy!

Rok 2015 se blíží rychlostí světla a zanedlouho se budeme opět snažit plnit nejrůznější předsevzetí. Pokud vás zatím žádná nenapadají, máme pro vás tip. Slibte si, že podlehnete poslednímu diktátu módních expertů a obměníte svůj šatník k nepoznání. Zní do dobře, nebo ne? Takové předsevzetí stoprocentně dodržíte. A abychom vám to trochu usnadnili, zaměřili jsme se na naprostý základ vaší garderóby. Nechodíte-li převážně na ostro, vydejte se na nákup nového spodního prádla. Zajímá vás, v jakých trendech se ponesou kalhotky?

Přírodní materiály a krajky

V jakém duchu budou vypadat dámské kalhotky v roce 2015? V prvé řadě se můžete těšit na populární přírodní materiály, které snoubí hned dvě zásadní vlastnosti. Jsou velmi pohodlné a vypadají luxusně. Vypadá to na dominanci bavlny a to napříč všemi střihy. Rozhodně se však nemusíte bát nudy – návrháři doplňují praktickou bavlnu krajkami, které prádlo zbaví monotónnosti. A pro ženy, které krajkám příliš neholdují, se nabízí nespočet atraktivních vzorů nebo výšivek. Co se týče barev, „poletí“ především bílá, krémová, černá a rudá.

Nezapomeňte ani na luxusní modely

V centru pozornosti budou také luxusní kalhotky z prémiových materiálů. Chcete-li být „in“ a potěšit svého partnera něčím méně tradičním, rozhodně by ve vašem prádelníku nemělo pár dražších kousků z hedvábí chybět. Preferujete-li však přeci jen komfortnější bavlnu, vyčleňte si alternativní materiály na zvláštní příležitosti. [caption id="attachment_3399" align="aligncenter" width="280"]kalhotky-skvele-pradlo.cz kalhotky[/caption]

Nevkus nemá šanci, prim hraje elegance

V každém případě se vyhněte vzorům, které nejsou harmonické. Kalhotky dle trendů 2015 nesmí vypadat jako z vykřičeného domu, ale naopak evokovat přirozenost, nevinnost, harmonii a vášeň. Totálně out jsou lacině vyhlížející zvířecí vzory. [caption id="attachment_3400" align="aligncenter" width="280"]kalhotky-skvele-pradlo.cz kalhotky[/caption]

Rok 2015 je rokem všech střihů

A teď to, co vás zřejmě zajímá ze všeho nejvíce – jak to bude vypadat se střihy? Budete příjemně překvapená, protože žádný specifický střih nebude hrát klíčovou roli. Při výběru se proto řiďte pouze svým vkusem a vyberte si střih, který se vám příjemně nosí. Zda se vydáte cestou klasických kalhotek, tang, kraťáskových kalhotek nebo třeba brazilek, je opravdu jedno.

Podvazky jsou sexy, budete v nich k nakousnutí

Nicméně jeden konkrétní tip si přeci jen neodpustíme. Vraťme se ještě jednou k oněm „zvláštním příležitostem“. Svůj sexuální život můžete okořenit nestárnoucí klasikou, která je v kurzu již několik desítek let. Vsaďte na podvazky, které vašeho partnera rozpálí doběla. Jen málokteré spodní prádlo má takový efekt, jako právě podvazkové pásy. [caption id="attachment_3401" align="aligncenter" width="280"]podvazky podvazky[/caption] Tip: A kde se po nových kalhotkách poohlédnout? Zkuste to u specializovaného prodejce na www.skvele-pradlo.cz. V e-shopu najdete nejnovější módní výstřelky i klasiku, která nikdy nezklame. Hledáte-li ideální kombinaci kvality a příjemné ceny, pak jste na správném místě.

Publikováno: 22. 11. 2014

Kategorie: Nezařazené

Autor: Adam

Tagy: kalhotky střihy 2015 | kalhotky trendy 2015