Domů » Skate boty jsou pro kluky, kupte si raději lodičky
Móda

Skate boty jsou pro kluky, kupte si raději lodičky

Už vám dávno bylo dvacet a vy stále nosíte boty na skateboard? Nechte skatové boty mladší generaci a vyměňte je za něco elegantnějšího. Nemusí se nutně jednat o lodičky, jak uvádí nadpis, ale vašemu stylu by rozhodně změna prospěla. Skatové botky sice mohou vypadat roztomile, ale na starších dívkách (ženách!) působí spíše rozpačitě.

To samé se týká teenagerské módy celkově. Pokud jsou ve vašem šatníku pouze trička s potiskem oblíbených kapel, měli byste svoji garderobu mírně protřídit. Nebo si snad chcete vzít tričko s nápisem „Green day“ na konkurz do zaměstnání? Dobře jste věděly, že jednou nadejde čas, kdy se budete muset se svým starým oblečením rozloučit. A možná, že ta chvíle právě nadešla.

Nic si z toho nedělejte, šatník, který je vhodný pro 20-30 letou mladou dámu je mnohem víc sexy, než skatové botky a mikiny s kapucí. Podívejte se po novém oblečení na internetu, případně vyzkoušejte outlety -ušetříte.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!