Domů » Bydlení ve městě, a přesto na dosah přírodě: Projekt Vilapark Klamovka
Bydlení

Bydlení ve městě, a přesto na dosah přírodě: Projekt Vilapark Klamovka

Vilapark Klamovka je rozdělen do dvou částí a nabízí tak dva různé typy bydlení. Tato lokalita se perfektně hodí pro každého, kdo si užívá výhody města, a přesto chce být ve spojení s přírodou. Díky tomuto projektu můžete získat byt v příjemném prostředí se skvělou občanskou vybaveností.

Možnosti bydlení

Díky rozdělení Vilaparku do dvou částí se také určitým způsobem liší nabízené byty. V první kategorii najdete byty s jedinečným výhledem na město. Jedná se především o velkoměstské byty, kde si můžete užít dostatek soukromí. Navíc je k dispozici balkon či lodžie, můžete si tak kdykoliv užít atmosféru každého dne.

Ať už chcete v klidu posedět během teplého letního večera, či třeba na podzim sledovat měnící se krajinu. Druhou možností jsou pak byty v klidné zahradě. Perfektně se hodí pro rodiny, přilehlý venkovní prostor nabízí sportovní vyžití pro děti i dospělé, či místo pro klidné posezení.

Skvělá lokalita

Nové byty na Praze 5 vás ohromí také svou lokalitou. Díky skvěle vybranému místu už se nemusíte rozhodovat, zda je pro vás lepší město, nebo příroda. Na dosah můžete mít obojí. Do centra města to je pouhých pár minut, stejně tak však můžete vyrazit raději do zeleného parku, který je nedaleko bytů. Lokalita tak nabízí příjemný klid, a přesto nezůstanete odříznuti od výhod a možností, které nabízí velkoměsto.

Osobitý být

Projekt Vilapark Klamovka je osobitý, nabízí moderní bydlení v celkem 117 bytech. Na řešení všech bytů se podílí zkušení designeři. Výsledkem je tak moderní a funkční bydlení, které si zachovává osobitý charakter. Nabízí se také možnost určitých úprav, pokud toužíte něco změnit. Cílem totiž je vytvořit komfortní bydlení pro každého, ať už se chcete nastěhovat v páru, či celá rodina s dětmi.

Nové byty ve Vliparku Klamovka mají rozhodně čím zaujmout. Spojují to nejlepší, co daná lokalita může nabídnout. Jedná se tak o místo, které si zamilujete.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!