Domů » Hammerstrength – individuálnější, než klasické fitness
Zdraví

Hammerstrength – individuálnější, než klasické fitness

Přemýšlíte, jak efektivně zhubnout a navíc zformovat postavu? Jednou z možností jsou fitness tréninky. Posilovny jsou plné nejrůznějších strojů, které nám více, či méně, pomáhají v boji proti nadbytečným kilům. Vydáte-li se však do posilovny po vlastní ose, pravděpodobně zůstanete u první a poslední návštěvy. Trenéři vám sice poradí, jak ukočírovat jednotlivé stroje, ale tím jejich „osobní“ poradenství končí. Většina z nich totiž nebere ohled na to, že každá žena vyžaduje individuální přístup s ohledem na specifické partie. Jak z toho ven? Zajděte si do Hammer Strenght Fitness!

Individuální trénink je základ

V Hammer Strenght Fitness je trénink pro ženy diametrálně odlišný. Trenéři jsou si vědomi odlišností a přistupují ke každé klientce zcela individuálně. Každá žena může využít první trénink zdarma, během kterého se seznámí s vybavením a stroji a podstoupí diagnostiku pod vedením diplomované fyzioterapeutky. Navíc získáte informace ohledně vhodné výživy, která je s procesem hubnutí neodmyslitelně spojena. Hammer Strengt Fitness boří mýty o tom, že ženy do fitness center nepatří a pomůže vám ke štíhlé a symetrické postavě. Nemáte-li pozitivní zkušenosti s cvičením na strojích, vyzkoušejte funkční trénink.

Cvičit se dá i s vlastní vahou

Funkční trénink je souhrnné cvičení, během kterého se do činnosti zapojí téměř všechny svalové partie. Největší rozdíl tkví ve využívání vlastní váhy, případně pomůcek, u kterých se na váhu neklade takový důraz, jako během cvičení na strojích. V Hammer Strenght Fitness najdete unikátní stroje, díky kterým je trénink zábavnější a účinnější. Preferujete-li aktivitu na čerstvém vzduchu, určitě nepohrdnete Hammer Strenght Outdoor Trainingem – skupinovým funkčním cvičením s trenérem, které probíhá v přilehlých parcích. Více informací najdete na webu www.hammerstrenght.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!