5 tipů, jak vybrat svatebního DJ

Pokud jste se rozhodli, že chcete, aby vám na svatební hostině dělal hudbu DJ, musíte si vybrat toho nejlepšího. Ale jak na to? Výběr DJ na svatbu se může zdát jako náročný úkol, protože jak je dobře známo, tato osoba udává tón celé hostině. Vyberte-li si zkušeného profesionála, vaše hostina bude jen těžko vypadat jinak než velkolepě. Pokud si vyberete průměrného DJe, i s tím nejlepším jídlem a místem konání budete mít pravděpodobně jen průměrnou hostinu. DJů je však na výběr tolik, že se v nabídce můžete snadno ztratit. Proto vám přinášíme soubor tipů, které vám zaručí, že se na vaší veselce objeví správná osoba. Tip: Zde najdete seznam zkušených profesionálů - DJ na svatbu Praha, Brno i Ostrava!

Nevolte automaticky někoho, koho znáte

Možná máte bratrance, kamaráda nebo známého, který je DJ, takže máte pocit, že byste si ho měli pro svou svatbu vybrat. Možná ano, a možná taky ne; rozhodujícím faktorem by měla být kvalifikace a zkušenosti, ne váš vztah. Pokud se rozhodnete pro někoho, koho znáte, nenechávejte věci ležet ladem - ujistěte se, že máte smlouvu, ve které jsou konkrétně popsány vaše i jeho povinnosti!

Informujte se v místě konání hostiny

Působí na něm nějaký DJ? Pokud ano, je pravděpodobné, že tento DJ zná akustiku daného prostoru a případně i další důležité věci. Možná se nerozhodnete pro tohoto DJ, ale i tak ho zahrňte na seznamu pro pohovor. Tip: Přečtěte si, proč si zapůjčit na svatbu fotokoutek!

Požádejte o doporučení

Máte kamaráda, jehož svatba byla úžasná? Zeptejte se jej na jméno DJ, který se staral o svatební zábavu. Podívejte se také na svatební fóra a přečtěte si, koho lidé doporučují. Pátrejte hlouběji než po „hvězdičkách“ a skutečně si přečtěte recenze, abyste zjistili, proč lidé doporučují konkrétního DJ.

Sestavte si užší seznam DJů a promluvte si s nimi

Pokud si DJ neudělá čas na pohovor, jaká je pravděpodobnost, že si na vás udělá čas během plánování svatby.

Prověřte úroveň vybavení vybavení

Ptejte se - je nové, případně dostatečně moderní a kvalitní? Zeptejte se také jejich hudební knihovnu. Nezapomeňte, že DJ bude jednou z klíčových postav vaší svatby, a proto výběru věnujte dostatek času. Pokud na vás dotyčný nedělá dobrý dojem i navzdory dobrý referencím dejte na svůj pocit a najměte si někoho jiného. Držíme palce, abyste nakonec vybrali toho nejlepšího!

Publikováno: 29. 05. 2021

Kategorie: Praktické rady

Autor: Adam