Diamantové šperky jako investice

Přemýšlíte nad tím, jak udělat radost vaší drahé polovičce a zároveň ušetřit? Pokud si myslíte, že jde o zcela kontraproduktivní věci, mýlíte se. Ačkoliv je drtivá většina dárků z mužského pohledu „vyhazováním peněz“, je tady něco, co by mohlo váš pohled na věc změnit. Kdyby vám někdo nabídl bezkonkurenční investici, která se bude líbit nejen vám, ale zejména vaší ženě, zajímala by vás její podstata? Nebudete vás dlouho napínat, onou investicí totiž není nic jiného, než šperky. Ale ne jen tak ledajaké, nýbrž diamantové. Diamanty jsou vedle zlata jednou z nejvýhodnějších investic, díky kterým hravě uniknete inflaci a nenecháte své letité úspory znehodnotit.

Diamantové šperky od Diamonds International Corporation

Diamonds International Corporation, neboli D.I.C. je společnost, která se už od roku 2005 zabývá výrobou a prodejem diamantových šperků. Jedná se o jediného českého člena a akcionáře Antverpské diamantové burzy a má rozhodě co nabídnout. Velmi netradiční jsou i nadstandardní služby, které Diamonds International Corporation nabízí svým klientům. To, že ke každému kameni dostanete certifikát od předních gemologických laboratoří je samozřejmostí, ale D.I.C. jde ještě dál. Vy dostanete certifikát ke každému jednotlivému kameni i v případě, že jsou dosazeny do šperků.

Prohlédněte si diamanty v showroomech

Není nad to, podívat se na diamanty na vlastní oči. Můžete tak učinit v některém z několika showroomů, které má Diamonds International Corporation nejen v Praze, ale také Hradci Králové nebo Bratislavě. Diamanty od této společnosti jsou skutečně skvělou investicí, která vám pomůže zachovat jmění v takové hodnotě, jaké je dnes. Vaše paní bude z diamantového náhrdelníku na rozpacích a vy budete vědět, že se investice opravdu vyplatila.

Publikováno: 02. 04. 2012

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: D.I.C | diamantové šperky | diamanty | diamanty jako investice | diamonds international corporation