Bugaboo Bee³ + Van Gogh: Nová limitovaná edice inspirovaná holandským mistrem

Bugaboo patří mezi nejlepší značky kočárků a oblíbili si ji i celebrity. Na prestiž výrobků vsadily známé osobnosti jako Kate Middleton, Gwyneth Paltrow, Gwen Stefani či Victoria Beckham. Důvod je prostý – Bugaboo zastává v segmentu kočárků podobnou pozici jako Ferarri mezi automobily. Perfektní design, prvotřídní kvalita zpracování a vynikající vlastnosti posouvají modely nizozemského výrobce mezi absolutní špičku. Chcete-li se po ulicích promenádovat s kočárkem, který vám budou ostatní maminky závidět, s Bugaboo se vám to stoprocentně podaří. Tím spíš, pokud si pořídíte zbrusu nový model Bee³ + Van Gogh.

Na "bíčku" se v minulosti podílel i Andy Warhol

Bugaboo Bee je bestseller. Stylovka slaví úspěchy již několik let a pravidelně se uvádí na trh v různých limitovaných edicích. Tou nejnovější je Bugaboo Bee³ + Van Gogh, na které se podíleli světoznámí umělci nejvyššího kalibru. V minulosti šlo například o Andyho Warhola či Marca Jacobse. A nejnovější kolekce vychází z mistrovských děl holandského malíře Vincenta van Gogha. Jeho zručnost a smysl pro detail uchvátil tvůrce natolik, že se rozhodli inspirovat uměním svého krajana.

Jak nová limitovaná edice vypadá?

Aktuální model se chlubí tmavě zelenou konstrukcí a rukojetí z ekokůže. Odstíny evokují barvu stromových větví a celkový dojem umocňují potisky na motivy Almond Blossom (rozkvetlé mandle) na sluneční stříšce. Látka imituje saténová/hedvábný vzhled a stejný druh je použit i na fusaku. Potah sedačky a hlubokého lůžka v odstínu Petrol Blue reflektují jasné nebe tak, jak ho Van Gogh ztvárnil na svých obrazech. Z kočárků vyloženě dýchá jaro... bugaboo-van-gogh-2 Standardní příslušenství Bugaboo Bee3 + van Gogh v kostce:
  • zelená konstrukce kočárku
  • kožená rukojeť
  • potah sedačky v barvě Petrol Blue
  • unikátní nastavitelná stříška (potisk Van Gogh Almond Blossom)
  • černý nákupní koš
K "bíčku" si můžete dokoupit také několik atraktivních doplňků – prodyšnou letní stříšku (opět s potiskem Van Gogh Almond Blossom) a zmíněný fusak (přední strana s potiskem rozkvetlých mandlí, zadní strana petrol blue odstín, podšivka off white). van-gogh

Kde ho seženete?

A jak je u Bugaboo zvykem, limitovanou edici nekoupíte na každém rohu. My jsme ji našli na MyBabyStore.cz, kde najdete i klasické kočárky Bugaboo Bee. Tak co na nejnovější limitovanou edici říkáte? Líbí se vám? Máte s kočárky značky Bugaboo předchozí zkušenosti? Přispějte svými názory do diskuze!

Publikováno: 27. 03. 2015

Kategorie: Děti

Autor: Adam

Tagy: bugaboo bee limitovaná edice | bugaboo bee van gogh