Dejte si pauzu a dopřejte si nezapomenutelný víkendový pobyt za pár korun

Co byste řekla na to, kdybyste alespoň na pár dní „vypnula“ a zapomněla na starosti všedních dní? Pokud si zrovna nemůžete vybrat dost volných dní na delší dovolenou, nevadí. Kvalitně strávený víkend vydá i za týdenní dovolenou. Víkendové pobyty jsou v posledních letech opravdu trendy, a to hned ze dvou podstatných důvodů. Jsou velmi variabilní a je jen na vás, zda se přikloníte k relaxaci, romantice nebo třeba sportu. Dalším důvodem budiž cena, která v případě hromadného nakupování na slevových portálech klesá na naprosté minimum. Zajímají vás podrobnosti?

Jak to funguje?

Zaměřili jsme se na známý portál Slevotéka, který se jako první v ČR vymezil pouze na víkendové pobyty. Princip hromadného nakupování se již před lety úspěšně ujal v zahraničí a velmi rychle k němu přilnuli i Češi. Aby taky ne – jiná možnost, jak získat víkendové pobyty pro dva se slevou až 90 %, neexistuje. Provozovatelé portálu na web pravidelně umisťují časové omezené nabídky víkendových pobytů s různě velkou slevou. K aktivaci slevy dojde v momentě, kdy počet zájemců překročí minimální stanovený počet objednávek. Vzhledem k pečlivému výběru kvalitních nabídek se většina z nich vyprodá, nicméně může se stát, že sleva na vámi vybraný víkendový pobyt nakonec aktivována nebude. V takovém případě samozřejmě nezaplatíte ani korunu a jednoduše si vyberete jinou slevovou. Nabídku, o kterou máte zájem, zakoupíte tlačítkem „koupit“, zadáte svůj e-mail a zvolíte způsob platby (kreditní karta, převod na účet). Po aktivaci slevy proběhne platba a vy na e-mail obdržíte slevový kupon. Kupony mají obvykle platnost v řádu několika měsíců a je tedy jen na vás, kdy ho uplatníte.

O jaké typy víkendových pobytu je největší zájem?

Slevotéka preferuje kvalitu před kvantitou, a proto na webu najdete menší počet nabídek. Ty jsou přehledně rozděleny do kategorií – wellness, hory a turistika, lázně a termály, eurovíkendy, romantika a poznávací zájezdy. Mezi desítkami nabídek si přijde na své téměř každý. Zamilované páry ocení romantické pobyty pro dva nebo wellness, ale najdou se i vhodné pobyty pro početnější rodiny. A chcete-li si naopak užít dostatek pohybu a pořádně protáhnout tělo, zaměřte se na sportovní pobyty. V každém případě zažijete super víkend za hubičku, tak hurá na www.slevoteka.cz!

Publikováno: 17. 04. 2015

Kategorie: Cestování a dovolená

Autor: Adam

Tagy: víkendpvé pobyty se slevou