Dobijte si baterky v termálech. Víme, kde najdete i více než 50% slevy!

Vykročila jste do nového roku svěží, nebo vám naopak schází energie? Nepropadejte depresi – nikdy není dost pozdě na to, abyste si nemohla dopřát regenerační pobyt v lázních! Dejte se „do pohody“ a užijte si spoustu nezapomenutelných chvil s partnerem nebo přáteli. Zapomeňte na každodenní starosti a nalaďte svůj organismus na správnou vlnu. Začátek roku je pro prodloužený víkend či plnohodnotnou týdenní dovolenou jako stvořený. A my vám prozradíme, kde najdete ty nejvýhodnější nabídky.

Luxusní pobyty v termálech a lázních si můžete dovolit i po Vánocích

Vaše peněženka je možná po Vánocích tak trochu „vycucnutá“, ale co na tom – pobyty v termálech a lázních nejsou tak drahé, jak jste si možná doposud myslela. A to ani v případě, že nebudete dělat kompromisy vůči komfortu. Co byste řekla na týdenní pobyt v Mariánských lázních ve tříhvězdičkovém hotelu? Během dne si dopřejete osvěžující lázeňské procedury a večer protancujete za zvuků živé hudby. Anebo vám vyhovuje spíše prostředí vinných lázní někde na Moravě? Máte spoustu možností, stačí si vybrat. lázně

Největší výběr slev přináší NewGo.cz

Chcete-li si dopřát opravdový luxus, zaměřte se na slevy pobytů v termálních lázních, které najdete na známém slevovém portálu NewGo.cz. Nejde přitom o zanedbatelné slevičky, ale pořádné slevy řádově v desítkách procent. Některé pobytové balíčky jsou k mání i za méně než polovinu původní ceny – a to už rozhodně stojí za zvážení. Do lázní můžete vyrazit sama, ale i s celou rodinou. Zatímco vy si budete užívat lázeňské a wellness procedury, vaše děti se budou bavit v bazénech nebo na hřištích. Stejně tak můžete věnovat voucher někomu ze svých blízkých a udělat mu tak obrovskou radost. Na NewGo.cz najdete slevy po celý rok, a to nejen na termály a lázně, ale také aktivní či poznávací zájezdy. Příliš dlouho však neváhejte, nabídky jsou časově omezené. Nechte si posílat novinky e-mailem, ať máte okamžitý přehled a nepromeškáte svou příležitost!

Publikováno: 02. 01. 2015

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: slevy na pobyty v termálních lázních