Kdy vám vytrhne trn z paty rozvoz květin?

Tvrzení, že květiny ženy dostávají zásadně od mužů, je již dávno vyvráceno. Anebo snad v květinářství potkáváte pouze zástupce opačného pohlaví? Situací, kdy je vhodné, abyste někomu darovala puget, je nespočet. Ovšem o tom někdy jindy. V následujících řádcích se zaměříme na službu, na kterou se spousta lidí ještě poměrně nedávno dívala skrz prsty... Možná jste na tom podobně a kroutíte hlavou nad tím, zda někdo skutečně nakupuje v online květinářství a využívá rozvoz. Ale vězte, že se může hodit i vám.

Klep, klep. Kdo je tam? Překvapení!

Uznáváme, že rozvoz květin za účelem překvapení využívají spíše muži. Přesto jsme to museli zmínit (a třeba budete chtít někoho příjemně zaskočit i vy), protože moment, kdy dotyčná osoba otevře dveře a spatří za nimi kurýra s krásnou kyticí, je jako vystřižený z romantického filmu.

Spěcháte a nemáte ani minutu navíc?

Následující situaci jste již zřejmě zažila, a to nejednou. Nemáte ani minutu navíc, protože musíte zařídit spoustu důležitých věcí. A k tomu byste měla do svého napjatého programu zahrnout i návštěvu květinářství... Co s tím? Není nic jednoduššího, než si objednat květiny online. Ušetříte spoustu času, který využijete smysluplnějším způsobem.

Jste v zahraničí?

Odjela jste na dovolenou či na pracovní cestu a záhy zjistila, že někdo z vašich příbuzných slaví kulatiny? I v takovém případě se vám bude doručení květin hodit jako nic jiného. Z pohodlí svého smartphonu vyberete vhodnou kytici, zaplatíte kartou a o nic víc se nestaráte. Prostě pohoda.

Když chcete, aby květiny dorazily vcelku

Co si budeme namlouvat. Přepravit květiny v přeplněné MHD může být mistrovský kousek. A jistě jim nepřidá ani horké, větrné nebo mrazivé počasí. Díky možnosti online objednávky a rozvozu kurýrem eliminujete riziko, že se kytici cokoliv stane.

Publikováno: 20. 08. 2018

Kategorie: Praktické rady

Autor: Adam

Tagy: doručení květin | KVĚTINY ONLINE | rozvoz květin