Cviky, které se v posilovně neprovádí: Jsou dobré na prodloužení penisu!

Kde začít? Nebudeme chodit kolem horké kaše. Pokud vašeho partnera trápí, že „ho má malého“, ujistěte ho, že velikost není podmínkou kvalitního sexu. Na druhou stranu není od věci, když se o prodloužení penisu pokusíte pomocí „osvědčených“ cviků. Kýženého výsledku možná nedosáhnete, ale minimálně se dobře pobavíte. Podrobnosti se dočtete v tomto článku!

Dojení údu? Kdo to kdy slyšel…

Cviky na zvětšení penisu se nazývají „dojení penisu“. Důvod je prostý – skutečně připomínají dojení penisu. Spočívají v uchopení a stlačení pohlavního údu u kořene, následném tahu a přetlačení krve směrem k žaludu. Vypadá to jako dojení kravského vemínka. Cviky na prodlužování penisu je vhodné provádět ve fázi částečné erekce. Ztopoření nesmí být plné. Opačný extrém je ochablý stav, kdy penis není dostatečně prokrvený a cviky nefungují. Princip „dojení“ spočívá v tahu a přetlačení krve ke konci penisu. Tím dochází k natáhnutí kavernózních těles. Odborníci doporučují pravidelné cvičení – ideálně každý den.

Skutečně dojení penisu funguje?!

Ale teď vážně. Efekt cviků na zvětšení penisu bohužel není vědecky prokázaný. Aby byly cviky účinné, musel by je muž provádět velmi dlouho, což je v praxi nemožné. Určitý nárůst sice není zcela vyloučený, nicméně se jedná o několik milimetrů, a to za velmi dlouhé období. Některé studie sice tvrdí, že dělením buněk a nárůstem nového pojiva může dojít k prodloužení až o 0,5 cm, ale pouze v případě extrémního procesu prodlužování. Dojením a ni jinými „tahacími“ technikami cesta nevede, nicméně se nabízí řešení v podobě přípravků jako Xtrasize. I v jejich případě však nečekejte zázraky. Přírůstek, který slibuje výrobce, je v praxi výrazně menší. Přesto jde o jeden z nejúčinnějších přípravků svého druhu. Pokud máte s přípravky na prodlužování penisu vlastní zkušenosti, podělte se s ostatními v diskuzi!

Publikováno: 18. 07. 2016

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: cviky na prodloužení penisu