Domů » Šicí stroje a galanterie přímo z Šicího centra
Zábava a volný čas

Šicí stroje a galanterie přímo z Šicího centra

Milovníci vyšívání a patchworkingu pozor. Pokud jste měli problém se sháněním galanterie, jakožto i šicích strojů samotných, zbystřete smysly. Nabídka společnosti Šicí centrum Haišman vás totiž zcela jistě zaujme. Firma se zrodila v roce 1990 a již v té době nabízela vysoce kvalitní šicí stroje PFAFF, při čemž sortiment postupně rozšiřovala, aby se o dvanáct let později stala výhradním zastupitelem německého výrobce nejen pro český, ale i slovenský trh. Původní sortiment čítal i nitě, overlocky, galanterii a patchwork a postupně se rozrostl do dnešní podoby. Vzhledem k letitým zkušenostem můžeme i bez nadsázky říct, že jde o nejzkušenějšího tuzemského prodejce se zdaleka nejširší nabídkou.

Je to už sice dvaadvacet let, co Šicí centrum dopravilo první německý šicí stroj PFAFF, nicméně v nabídce je najdete i nyní. Kromě toho firma rozšířila působnost i o švédské šicí stroje Husqarna Bobbin a Viking, které distribuuje již od roku 2002. V nabídce však momentálně najdete také látací, overlockové efektní, transparentní, spodní, quiltovací i klasické šicí nitě, vyšívací hedvábí, žehlící techniku i látky na patchwork. Všechno zboží si můžete zakoupit i z pohodlí domova v e-shopu. Kompletní výčet služeb najdete na webových stránkách sici-stroje-overlocky.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!