Domů » Kožený luxus ve vašem obýváku aneb pro a proti kožené sedačky
Bydlení

Kožený luxus ve vašem obýváku aneb pro a proti kožené sedačky

Také se nemůžete dočkat, až se po hektickém dni uvelebíte na jednom z vašich nejmilejších míst – na pohovce? Není nad pohodové chvilky strávené u oblíbeného seriálu, ideálně se skleničkou dobrého vína nebo jinou dobrotou. Tedy samozřejmě za předpokladu, že je vaše sedací souprava dostatečně pohodlná. Nebo vám snad v obýváku straší patnáct let starý a notně prosezený kus, který vám dělá osudu? Sedačka by měla být dominantou interiéru a pokud tomu tak není, měli byste zvážit nákup nové. A toužíte-li po něčem opravdu exkluzivním, vsaďte na kůži. Kožené sedací soupravy mají oproti ostatním materiálům spoustu výhod a my vám prozradíme jaké!

Největší výhoda kůže tkví v její exkluzivitě. Pozor, řeč je samozřejmě o pravé kůži a ne umělých napodobeninách. Jejich vlastnosti se totiž s unikátním charakterem kůže nedají v žádném případě srovnat. Vraťme se však k tomu podstatnému. Proč byste si měli vybrat kůži na úkor jiných materiálů? Pomineme-li zmíněný luxus, dalším argumentem je i velmi snadná údržba a hygienická nezávadnost. Kožené sedací soupravy jsou ideální volbou pro alergiky a rodiny s dětmi. Dojde-li k potřísnění potravinami nebo tekutinou, nedojde k hloubkovému poškození. Povrch je příjemná na dotek a pokud si myslíte, že se na něm budete v průběhu letních měsíců lepit vlastním potem, vyvedeme vás z omylu. Mýtus, že je kůže neprodyšná, vznikl kvůli takzvané eko kůži z PVC a polyuretanu.

A negativa? Vyšší pořizovací cena, kterou však můžete pojmout jako investici do budoucna. Kvalitní kožená sedačka toiž vydrží i několik desítek let.

Pestré spektrum kožených sedacích souprav, ale i levnějších čalouněných modelů a oblíbených sedaček z masivu (pro případ, že by vám kůže z nějakého důvodu přeci jen nevyhovovala) najdete v nabídce firmy Nábytek Lupínková. Český výrobce nábytku působí téměř 20 let a jeho devizou je nejen nadčasový design a pečlivé zpracování, ale také důraz na komfort, který je v případě sedací soupravy jedním z nejpodstatnějších kritérií výběru. Ostatně přesvědčte se sami na www.sedaci-soupravy-lupinkova.cz nebo v pražské prodejně, jejíž adresu najdete na zmíněném webu.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!