Domů » Pankrácký Rynek: Místo pro každodenní gurmánské zážitky
Jídlo a pití

Pankrácký Rynek: Místo pro každodenní gurmánské zážitky

Hledáte místo, kde se skvěle nadlábnete a nakoupíte spoustu kvalitních potravin? O jednom bychom věděli. Najdete ho v Praze a nese název Pankrácký Rynek. Za projektem stojí mediálně známá tvář vynikajícího kuchaře Filipa Sajlera (jeden z „Kluků v akci“) a již nějaký ten pátek o něm (nejen) Pražané mluví v superlativech. Za čím byste se měla na Pankrácký Rynek vydat právě vy?

V českých supermarketech narazíte na ledacos, ale kvalitní potraviny by jeden pohledal. Na Pankráckém Rynku se vám naopak protočí panenky, protože si zde užijete surovin s prokazatelným původem. Co byste řekla na křupavé pečivo, které ještě voní pecí? Anebo snad skvělé víno z vinotéky? Na své si nakonec přijdete i v případě, že se hrdě hlásíte k zastáncům veganské a raw stravy. Ale vše pěkně popořádku…

Perfect Bistro

Perfect Bistro je samoobslužná restaurace, kde vám naservírují tradiční a sezónní portfolio kvalitních pokrmů z poctivých surovin. Na webu je restaurace prezentována jako „fast food v kvalitě slow food“, což ji vystihuje naprosto přesně. Je dobré mít přehled o tom, co doopravdy konzumujete a v tomto jedinečném bistru vás nikdo klamat nebude. A protože se jedná o evropské a lokální suroviny, nemusí putovat dlouhé vzdálenosti a jsou vždy čerstvé a nutričně hodnotné.

Moje Kredenc

Moje Kredenc je úžasná prodejna, která nabízí delikatesy, pečivo, cukrovinky a vína. Vskutku příjemné místo, kde se můžete stavit na nákup nebo jen na kávu či „dvojku“ červeného. Vše čerstvé, voňavé, kvalitní… Vaše chuťové pohárky budou jako v říši divů!

Fast & Healthy

Fast & Healthy je raw a veganská restaurace. Podle nás ideální výchozí bod pro start do nové sféry zdravého stravování. Nechte se zlákat přírodními chutěmi plodů ovocných stromů a keřů, zeleninou, divokými bylinkami a semínky… Možná si zde zajdete jen zaexperimentovat a vyzkoušet něco nového. A možná, že vstoupíte do nové etapy stravování. Zdravého stravování!

Chcete-li se o Pankráckém Rynku dozvědět více, zamiřte na www.pankrackyrynek.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!