Domů » České čepice RDX jsou natolik stylové, že je kopírují i v zahraničí
Móda

České čepice RDX jsou natolik stylové, že je kopírují i v zahraničí

Léto je sice (alespoň kalendářově) v plném proudu, ale to neznamená, že si nemůžete udělat radost stylovým módním doplňkem, který začnete naplno využívat až s nástupem chladnějších dní. Navíc se možná v rámci dovolené chystáte někam, kde rtuť na teploměru příliš vysoko nestoupá a vítr fučí, co to dá. Čepice se zkrátka hodí vždycky a tu od RDX si navíc zamilujete natolik, že se jí nebudete chtít vzdát ani na pláži 🙂

Zajímáte-li se o módu a současné trendy, pak vám zřejmě českou firmu RDX nemusíme sáhodlouze představovat. Český výrobce započal svou činnost v roce 1993 a původně se zabýval především výrobou čepic pro děti. Dětské čepice RDX tvoří významnou součást sortimentu i dnes, ale vás budou zajímat kolekce pro starší.

Dětská čepice RDX

Mimochodem, značka RDX se krátce po uvedení na trh dostala mezi přední české výrobce čepic, ale kvůli importu levného zboží i osobních důvodů v rámci firmy, se na čas dostala do útlumu. Znovuzrození přišlo v roce 2007, kdy se výrobní program zaměřil pouze na čepice. RDX se opět vyhoupla na špici, kde se již udržela a díky kreativitě designérů se úspěšně prodává i v zahraničí.

Proč jsou čepice RDX tak atraktivní, jsme v podstatě zmínili výše. Potrpíte-li si na originálním neotřelý a nápaditý, až odvážný design, pochopíte. České čepice ale nejsou jen „cool“ na pohled, vyrábí se z kvalitních materiálů a poskytují výjimečný komfort. V posledních letech jsou hodně kopírovány v zahraničí, nicméně české kvality padělky v žádném případě nedosahují. Jarní a podzimní kolekce se vyrábí z elastických bavlněných úpletů, zimní z mikropolaru a velsoftu nebo z akrylové vlny a vzdušné letní modely z úpletu a plátna.

Street čepice

Současný sortiment čepic RDX začíná u velikosti 00 (rozměr pro čerstvě narozená miminka) a končí u dospělácké 58. Je-li vám (případně cítíte-li se na) „náct“, zaostřete na kolekci streetových čepic pro teenagery, která se stále rozšiřuje.

RDX vyrábí nejen čepice, ale také kšiltovky a kloboučky, trendy bekovky a kukly. Prohlédnout a případně objednat si je můžete v oficiálním e-shopu RDX.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!