Nenechte svého pejska chodit "na Adama"

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak se cítí váš čtyřnohý přítel, když vás sleduje při nákupu nového oblečení? Pravděpodobně mu je líto, že se městem promenáduje tak, jak ho pán bůh stvořil, zatímco vy jste ve vašem novém outfitu středem pozornosti. Vždyť i ten pes je člověk a zaslouží si důstojný obleček, ve kterém by se mohl předvést před svými psími kumpány. A protože se blíží Vánoce, měli byste se nad ním slitovat a pořídit mu vlastní garderóbu. A ne jen tak ledajakou. Každé správné psisko si totiž potrpí na značkové hadříky!

Ale teď vážně. Oblečeným pejskům se sice většina pejskařů směje, ale hned poté, co jeho miláček onemocní, obrátí o tři sta šedesát procent. Oblečky pro psy nepředstavují pouhopouhý módní výstřelek, jakožto rozmar jejich majitelů – především jsou ryze funkčním opatřením, které pejska ochrání proti chladu.

Psí oblečky však využijeme nejen u krátkosrstých plemen během zimních měsíců. Pro takový psí župánek najdete využití každý den. Vzpomeňte si, jakou paseku dokáže nadělat čerstvě okoupaný pes. Tomu se koupel příliš nelíbí a hned na to, co ho vytáhnete z vany, upaluje přes právě vyčištěný koberec na novou sedačku. Cestou svou mokrou přítomností počastuje i postel a na nás je, abychom ten binec dali do pořádku.

Hledáte-li psí oblečení, které je nápadité a navíc vyrobeno z avlitních materiálů, navštivte internetový obchod českého výrobce ene-bene.cz a vyberte si z nepřeberného množství zboží, které je k mání za skvělé ceny. Oblečky lze upravit na míru a doma je budete mít co by dup. V případě, že špatně odhadnete velikost, můžete si nechat obleček zdarma vyměnit.

Publikováno: 21. 12. 2012

Kategorie: Móda

Autor: Adam