Přírodou proti stárnutí

Ne nadarmo se říká, že čas nezastavíme. Ručičky na hodinách neúprosně krouží kolem ciferníku a každá minuta navíc přidělává na našich ustaraných tvářích nové a nové vrásky. Naše duše stárnou s tím, jak sbíráme nové životní zkušenosti. Měníme dosavadní postoje a připadáme si tak nějak moudřejší. Bylo by pošetilé si myslet, že se opět vrátíme do dětských let. Souboj s časem je podobný tomu Quijotovému s větrnými mlýny. S čím se však bojovat dá, je zub času, který se projevil na našich tělesných schránkách. Zkrátka a dobře, i v nejlepších letech můžete vypadat lépe, než ženy o deset let mladší. Nevíte jak? Poradíme vám!

Není kosmetika jako kosmetika

Vrásky a další projevy stárnutí jsou přirozené a nevyhne se ji žádná žena. Díky vhodné kosmetice však lze jejich tvorbě do značné míry zamezit a dosáhnout mladistvého vzhledu. Otázkou však je, co je to vhodná kosmetika a který krém proti vráskám je ten nejúčinnější. Výrobci nás masírují reklamou a snaží se nám podsunout, že právě jejich výrobky jsou klíčem k zachování vitality a přirozené krásy. Většina přípravků (pozor, řeč je zejména o těch drahých a známých) však obsahuje celou řadu látek, které se z dlouhodobého hlediska na naší pleti naopak projeví negativně.

Přirozeně krásná s přírodní kosmetikou etani

Diametrálně odlišná je přírodní kosmetika, která je prostá parfémů a parabenů. Je to logické, existuje snad něco přirozenějšího, než přípravky založené na surovinách, které nebyly uměle vytvořeny? Perfektním příkladem je krém proti vráskám, respektive celá produktová řada přírodní kosmetiky Etani. Ta obsahuje kolagen a je vyrobena z nejlepších surovina vhodná jak pro citlivou pleť, tak pro alergiky. Viditelně omlazuje pleť a výsledky jsou znatelné za podstatně kratší dobu, než u běžné kosmetiky. Rozdíl je v dlouhodobém působení a absenci vedlejších účinků. Přírodní kosmetika pleti opravdu prospívá a vyživuje ji do hloubky. Využití pro ni najdete i přesto, že je vaše pokožka stále mladá a krásná. Prevence je totiž mnohem účinnější, než regenerace. Na kosmetiku Etani narazíte v lékárnách, vybraných obchodech a e-shopu etani.cz.

Publikováno: 12. 11. 2012

Kategorie: Kosmetika

Autor: Adam

Tagy: kolagen | kosmetika etani | krém proti vráskám | přírodní kosmetika