Domů » Stavte se v Angels salonu – erotická masáž je pro vás samotnou i pro pár
Zábava a volný čas

Stavte se v Angels salonu – erotická masáž je pro vás samotnou i pro pár

Věděly jste, že erotické masáže nejsou jen pro muže? Řada profisalonů nabízí též masáže pro ženy i masáže partnerské.

Co jako žena čekat od erotických masáží?

I ženy se stále častěji přichází odreagovat do masážního erotického salonu. Nejedná se o žádný vyhraněný pánský klub. Masírují sice pouze ženy, o to více se však umí soustředit na věci, jež budou nám jako ženám blízké. Erotická masáž nás uvolní po tělesné i psychické stránce. Odbourá negativní energii i stres. Po erotické stránce se uvolníme, současně též naladíme třeba na náš partnerský život. Mnohdy si jako ženy do erotického masážního salonu chodíme pro to, co nám schází doma – pro dotyky, předehru i orgasmus.

Když chcete párové zážitky

Párové zážitky jsou v kurzu. Ať již jde třeba o párové vibrátory, nebo o společné návštěvy erotických masáží. Masérka či masérky se postarají o vás oba. U erotických masáží nedochází k pohlavnímu styku. K vyvrcholení však ano. Masérka vás masíruje celým svým tělem a využívají se i jiné typy masáží.

Erotické masáže Praha – Angels masáže, nabízí „body to body“ masáže, též tantra masáže, nuru masáže i další speciality určené zejména pro muže (masáž nohou, masáž penisu apod.). Pro nás ženy jsou velice příjemnými především olejové nuru masáže a tantra masáže, které jsou známe i z Kámasútry.

Věnujte erotickou masáž jako dárek

Patříte mezi ženy, které nežárlí a partnerovi rády dopřejí erotické povyražení? Milenku raději ne. Erotický salon by byl už rovněž příliš. Avšak erotické masáže jsou přesně tím, co ukáže, jak jste tolerantní, chápavá a moderní. Jde o skvělý dárek pro přítele i společný dárek, který si dáte spolu s partnerem.

Angels masáže – to je důvěrná služba, která nabízí zážitkové erotické masáže pro muže, ženy i pro páry. Salon se chlubí nejkrásnějšími masérkami v Praze. A na rovinu, i my ženy se raději necháme masírovat hezkou kráskou.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!