Seznamte se s Tamariskami - s botami, do kterých se zamilujete!

Věříte na lásku na první pohled? Že ne? Pak byste se měla seznámit s obuví značky Tamaris, která se vyznačuje stylovým designem a přítomností moderních technologií. Podzimní procházky v takových botkách vás budou bavit a vaše nohy si určitě nebudou stěžovat na diskomfort. Výběr podzimní a zimní obuvi je obvykle otázkou mnoha kompromisů. Většinou jsou hezké, ale nepříliš pohodlné. Anebo naopak... V případě značky Tamaris je tomu jinak. Modely jsou nápadité, jdou ruku v ruce s aktuálními trendy, a navíc budou vaše nožky hýčkat. Za značkou Tamaris stojí německý obuvnická gigant Wortmann Shuh-holding a jedná se o jeho „vlajkovou loď“. Pokud vás již omrzely boty, které deformují vaše prsty, tlačí vás, odírají a celkově jsou dobré tak maximálně na výstavu, budete z „Tamarisek“ nadšená.

Vaše nohy vám poděkují

Nezdravá chůze jde ruku v ruce s mnoha zdravotními problémy, a proto byste měla nosit zdravé boty. Ale proč vsadit právě na značku Tamaris? Výrobce se soustředí na všechny důležité prvky: vložky do bot, na podpatky, na membrány i na napínáky (důležité pro správné držení vyšší obuvi). Konkrétně stojí za zmínku technologie jako Touch-it – vyznačuje se měkkou stélkou, která se přizpůsobuje hmotnosti a tvaru nohy. Dále pak Removable Footbed neboli vyměnitelné a snadno udržovatelné stélky. V souvislosti s obuví Tamaris narazíte také na technologie jako Heart Sole (patentovaná vnitřní stélka pro odlehčení zad při nošení extrémně vysokých podpatků), ANTIshokk (tlumení nárazů až o 50 %) či ANTIslide (bezpečná chůze s protiskluzem).

Hurá na nákupy, nové kolekce jsou neodolatelné

Ale teď už si prohlédněte katalog Tamaris a seznamte se s novinkami pro podzim a zimu 2018. Ať už vaše volba padne na zateplené kotníkové boty, nebo vysoké kozačky, nebudete litovat. Tamarisky se stanou nedílnou součástí vašeho botníku a další sezóny si bez nich nebudete moct představit.

Publikováno: 06. 10. 2018

Kategorie: Móda

Autor: Adam