Bojíte se změny poprsí během kojení? S kojící podprsenkou se vám nic takového nestane!

Jste v očekávání, ale nevíte, co od něj čekat? Těhotenství je bezesporu jedním z nejkrásnějších období, ale zároveň i velmi náročné. Váš organismus bude mít co dělat, aby uživil i toho malého tvorečka, který ve vás bude po dlouhých devět měsíců růst a zároveň vaše tělo připraví na dobu po porodu. Výraznou změnou projdou vaše prsa, která na sebe budou upozorňovat mnohem častěji než kdy dříve. Poprsí je během těhotenství citlivé a mnohdy i bolestivé – ostatně není se čemu divit, zanedlouho se v něm bude tvořit mateřské mléko. Pevně doufáme, že se nerozhodnete od kojení upustit a to jen kvůli obavě ze změny tvaru prsou.

Proč je kojení důležité?

Pokud jste na své poprsí natolik hrdá, že nehodláte riskovat jeho změnu, prozradíme vám několik pádných argumentů, proč byste o něčem podobném neměla ani uvažovat. Mateřské mléko má unikátní složení a obsahuje široké spektrum živin, imunologicky aktivních látek a dalších složek, které se projeví na budoucím vývoji dítěte. Není tajemstvím, že kojené děti nemívají problémy se zažíváním a dokonce tak často nezápasí s obezitou. A podle některých lékařů má kojení vliv také na inteligenci. Mimo jiné je přínosné také pro matku, která se dříve dostane na původní váhu a minimalizuje riziko výskytu rakoviny prsu. Jak se však vypořádat s přetrvávající citlivostí a případnou změnou tvaru? Velmi jednoduše – od čeho máme kojící podprsenky?

Kojící podprsenky jsou komfortní, ale také sexy

Jako kojící či mateřské podprsenky se označuje speciální typ spodního prádla, které je konstruováno tak, aby bylo co nejpohodlnější. Díky kojící podprsence si prsa udržují svůj tvar a zároveň jsou chráněny, což citlivější ženy ocení dvojnásob. Pokud se obáváte, že v ní nebudete atraktivní, máme pro vás skvělou zprávu. V luxusních modelech od Cariwell, Úpavan nebo Bravado si budete připadat sexy. Prohlédnout si je můžete u specializovaného prodejce na www.emanuela.cz, kde na vás čeká také spousta jiného luxusního dámského spodního prádla. Nenechte se odradit vyšší pořizovací cenou – s ohledem na komfort, který vám poskytne, je zanedbatelná. O přínosu kojení pro vaše dítě nemluvě...

Publikováno: 15. 11. 2013

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: kojení | kojící podprsenky | luxusní spodní prádlo