Domů » Úvaha nad pánským šatníkem aneb jak mu vybrat oblečení, aby ho vůbec nosil
Móda

Úvaha nad pánským šatníkem aneb jak mu vybrat oblečení, aby ho vůbec nosil

Doby, kdy si muži na svůj vzhled příliš nepotrpěli, jsou naštěstí ty tam a „moderní chlapi“ si na svém zevnějšku naopak docela zakládají. Ženy do dokáží ocenit, tedy za předpokladu, že jejich protějšky netráví celé dny před koupelnovým zrcadlem. Říká se všeho s mírou a vztahu k módě a osobní hygieně to platí dvojnásob. Ale o tom zase jindy, dnes bychom vám rádi dali několik zaručených tipů na dárek, kterým ten váš rozhodně nepohrdne. Samozřejmě půjde o slušivé oblečení, ovšem z pánského pohledu.

Ženy mají na pánské oblečení diametrálně odlišný názor než muži a často se při nakupování dopouští zbytečných chyb. Zapomínají na to, že se pánové neřídí jen podle současných trendů, ale především podle svého osobního vkusu. Nezajímá je (tedy alespoň většinu), že Abercombie vydal novou kolekci, raději sáhnou po modelech, které sedí k jejich životnímu stylu. Byť z pět let starého katalogu.

Víte, co nosí?

Předtím, než se vydáte do nákupního centra nebo otevřete prohlížeč a vyťukáte adresu internetového obchodu, udělejte menší průzkum jeho aktuálního šatníku. Jistě v něm najdete dost inspirace, na základě které mu budete moct pořídit oblečení, které se mu skutečně líbí. Najdete-li v jeho skříni samé košile nebo polo trička a společenské kalhoty, pravděpodobně mu sportovní módou velkou radost neuděláte. Milovník pohodlného streetwearového oblečení si zase nepotyká s přiléhavými modely.

Hlavně s citem…

Neberte ohled na to, co je zrovna „in“ a dejte na svůj instinkt. Nenuťte ho nosit něco, k čemu nemá vztah, ale zkuste mu citlivě poradit, co mu sluší a v čem naopak vypadá jako z dvacet let starého videoklipu. Pánská móda je skutečně velmi pestrá a s trochou štěstí se vám brzy podaří dohledat něco, s čím bude spokojený on i vy. Ostatně i to je důležité – nechcete přeci, aby se vám, za něj kamarádky za zády smály 🙂

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!