Domů » Bezpečný, ale přesto velmi adrenalinový zážitek: skočte si padákem!
Zábava a volný čas

Bezpečný, ale přesto velmi adrenalinový zážitek: skočte si padákem!

Hledáte způsob, jak zabít nudu? Pokud vám váš život připadá příliš stereotypní, máme pro vás perfektní tip. Co byste řekla na to, kdybyste si skočila padákem? Že jste o tom nikdy v životě nepřemýšlela, protože to podle vás dělají jen blázni a hazardéři? Riziko úrazu je v případě skoku s kvalifikovaným instruktorem naprosto zanedbatelné. V podstatě riskujete mnohem více, když usednete za volant při cestě do práce. Tandemový seskok z výšky kolem šesti kilometrů je nezapomenutelný zážitek, díky kterému budete mít pocit, že opravdu žijete.

Bez ohledu na to, zda si vyberete tandemový let na padákovém kluzáku, nebo zvolíte tandemový seskok, si akci stoprocentně užijete naplno. Jedná se o neuvěřitelně intenzivní zážitky, které většinu lidí naprosto nadchnou natolik, že se skákání začnou věnovat pravidelně. Trávíte-li volný čas s partnerem stejných zájmů, budete mít nové společné hobby. Anebo si naopak najdete cestu někomu, s kým příliš mnoho koníčků nesdílíte.

Seskoky padákem jsou zároveň perfektním dárkem pro každého milovníka adrenalinu. Máte ve svém okolí někoho, kdo brzy oslaví narozeniny či nějaké životní jubileum? Vězte, že takovým zážitkem určitě nepohrdne.

Z hlediska bezpečnosti jsou na tom sice tandemové seskoky velmi dobře, ale o adrenalin rozhodně není nouze. Bude vám kolovat v žilách a možná i stříkat uší. Až se v letadle rozsvítí zelené světlo, vaše tělo prostoupí jedinečná kombinace euforie a strachu. Všechny starosti necháte za sebou, jako kdyby ani nebyly, a užijete si volný pád a následné několikaminutové plachtění. Pokocháte se pohledem na krajinu z ptačí perspektivy a budete se cítit jako znovuzrozená.

Co k tomu dodat? Snad jen to, že seskok padákem a další netradiční letecké zážitky najdete na www.leteckezazitky.cz. Po absolvování tandemového seskoku s instruktorem si budete moct skočit i sama!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!