Domů » Vlastní kryt na mobil? Vytvořte si ho online hned teď!
Sexy elektronika

Vlastní kryt na mobil? Vytvořte si ho online hned teď!

Milujete svůj smartphone a zároveň si zakládáte na svém vytříbeném vkusu pro módní trendy? Spojte příjemné s užitečným a pořiďte si vlastní kryt na mobil. Respektive kryt s motivem, který si sama navrhnete! Díky unikátní službě MyCase.cz se z vašeho společníka stane stylový doplněk, který vám budou ostatní závidět. Z pohodlí domova nadesignujete kryt na mobil s vlastní fotkou nebo jakýmkoliv jiným motivem. Jak služba funguje a proč byste neměla význam krytu podceňovat, se dočtete v následujících řádcích!

Kryty na mobilní telefony byly kdysi vnímány spíše negativně. Mobily vypadaly lépe bez nich. Jenomže nevzhledným obalům je nadobro konec – moderní kryty vypadají na smartphonech skvěle a představují možnost, jak vyjádřit svůj cit pro detail. Prioritou je samozřejmě ochrana zařízení před poškozením, což kryty z MyCase.cz zvládají na jedničku. V nabídce najdete kryty na Samsung, HTC, LG, Sony a kryty na iPhone.

Nastylování vlastního krytu na smartphone je jednoduché. Poté, co si z nabídky vyberete typ vašeho telefonu (např. kryt na Samsung nebo kryt na iPhone), zobrazí se přehledný interaktivní editor s různými volbami pro tvorbu originálního designu. Vžijete se do role designérky a navolíte požadovaný vzhled. K mání jsou předpřipravené vzory (mimochodem velmi zdařilé), libovolné kombinace barev, možnost umístění textových polí a samozřejmě i vložení vlastního obrázku/fotografie.

Jakmile budete s podobou svého krytu naprosto spokojená, dokončíte objednávku a do 4 dní od připsání platby se budete radovat z nového vzhledu svého telefonu. Pokud vlastní design zveřejníte a umožníte ostatním uživatelům, aby ho dále upravovali nebo použili tak, jak je, získáte slevu ve výši 100 Kč na další nákup.

Kryty na mobily z MyCase.cz jsou vyrobeny z velmi odolného materiálu a na zařízeních perfektně sedí. Výsledek vypadá senzačně!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!