Domů » 4 důvody, proč na svatbu pozvat DJ
Praktické rady

4 důvody, proč na svatbu pozvat DJ

DJ je týpek, který má pod palcem atmosféru v klubu. Je to klíčová postava každé párty – bez jeho schopností (a vybavení) by byla hudební produkce úplná mizérie. A ano, DJem samozřejmě může být i žena. Nic to však nemění na skutečnosti, že se bez něj (nebo bez ní) pravděpodobně neobejdete ani na svatbě.

Svatební DJ je i organizátor

Sice za vás nezařídí úplně všechno, ale může během zábavy koordinovat svatebčany, promlouvat k nim skrze mikrofon a říkat jim důležité informace. Díky tomu budou jednotlivé části programu plynule navazovat a účastníci vaší velkolepé oslavy nikdy neztratí přehled ohledně toho, co se rovna děje. V tomto směru je skvělou volbou Radek Šiml – DJ na svatbu, který patří k těm nejzkušenějším u nás.

DJ garantuje skvělou hudbu

Na některých svatbách se řeší ozvučení svépomocí. Zkrátka se toho chopí někdo, kdo budí dojem, že se v hudební reprodukci vyzná. Velmi často jeho počínání dopadne katastrofálně – v tom „lepším“ případě se objeví menší technické problémy a celková úroveň není ani trochu uspokojivá. Pokud najmete profi DJ na svatbu, nebudete litovat – postará se o to, aby vše šlapalo jako na drátkách a hosté si domů odnesli perfektní audio-zážitek.

Moderátor, který zabaví

Jistě – ne každý DJ má dobré komunikační schopnosti – většina jimi však oplývá a byla by velká škoda jich nevyužít. Pokud se člověk za mixážním pultem ujme moderování, program bude rázem zajímavější a atmosféra řádně zhoustne. Bez moderátora bude na svatební zábavě „něco“ důležitého chybět a svatebčané si toho všimnou. Ve volném čase se může postarat i o fotokoutek.

„Nabušený“ playlist a atmosféra

Přenecháte-li písničky někomu z okruhu svých známých, riskujete tím, že se netrefí do vkusu všech zúčastněných. Svatební DJ má zkušenosti, přehled a vytříbený vkus. Dokáže playlist poskládat tak, aby se pobavil každý – a písničky pouští ve chvíli, kdy se to opravdu hodí. Jedině tímto způsobem dosáhnete perfektní atmosféry, kterou třeba ještě umocníte vhodně zvoleným osvětlením – a i s tím vám jistě poradí profi DJ.

A v tomto článku najdete tipy, jak DJ na svatbu vybrat.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!